Görsel arama sorunu...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Google'da görsel arama yapıp önizleme görünen resmi açmaya çalıştığım zaman ekran siyah olarak kalıyor, ne uyarı, ne hata ne de görseli görüntülüyor. Bazen resim dosyasının bulunduğu site kapanmış, resim silinmiş, taşınmış vs. durumlar oluyordu o zaman uyarı veriyordu ama şimdi uyarı yok. Bu durum bana özel mi, bu tür sorunlar yaşayanlar var mı, bu sorun nasıl düzelir? ...
(Sistemde virüs, trojan vs. yok. Kullandığım tarayıcıya özel değil diğerlerinde de aynı durum söz konusu. Geçmişi ve ayarları sıfırlamak da çözüm olmadı)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba;
İlk bakışta Flash Player'den şüphelendim çünkü görsel önizleme kısmındaki kaydıraç Flash Player ile çalışıyor bildiğim kadar.
Flash Yüklüyse dahi kaldırıp yeniden güncel sürümünü kurun, şu an başka mantık getiremedim.
Aşağıya örnek koydum.

Dosyalar

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Teşekkürler Hakan, öneriyi deneyip sonucu tekrar paylaşırım ...
@Şener CANÖZ
Bilgisayarı değiştirince eskisini ne yapacağıma karar verememiştim şimdi verdim: Kafana atacağım yakından! göreceksin özeli! :) ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Flash Player'i yeniden kurdum, Chrome'da düzeldi Comodo Dragon'da hala düzelmedi, Comodo'yu da kaldırıp tekrar kurarsam sorun düzelir sanırım ...

Yukarı Alt