Grafikerler.org Ayvalık'ta

Funda

E=mc²
Tepki
9
Çok teşekkürler Hakan bey..Eksik olmayınız ;)

Funda

E=mc²
Tepki
9
@Yaşar KARADENİZ

Biraz geç oldu kusuruma bakmayın..Çok teşekkürler beğeniniz ve desteğiniz için :)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Funda Arıcı

:clap2: :clap2: :clap2:

Estağfurullah rica ederim Funda hanım, konu grafikerler.org ise her zaman destekçiyim.

danisman

Consultant
Tepki
30
Emeği geçen herkesi kutluyorum...

Funda hanım ve ekibi gayet güzel bir çalışma ortaya çıkarmışlar, tebrik ediyorum...

Tepki
74
Çok, ama çok güzel bir çalışma olmuş.
Emeği geçen herkese teşekkürler. Ayvalık halkına da kucak dolusu sevgi ve selamlar.
Bu ne güzel bir espri anlayışı.. En kısa sürede Ayvalık'a gitmeliyim.

Funda Hanım, böyle işler bizim gibi seyircilerde alışkanlık yapar. Bakın, şimdiden beklenti içine girmiş durumdayım. Haberiniz olsun.

Tuncer ÖZKAN

Tepki
5
Bence Ayvalık gezilip görülmesi gereken müthiş bir doğaya sahip :) Ama buraya geldiğinizde mutlaka yapmanız gereken çok önemli bir husus vardır o da
"Rakı-Balık-Ayvalık" üçlüsü . . . :D bu husus da Ayvalık'ı bütün güzellikleriyle gösteren Cunda Ada'sında yapılmalıdır :)

Funda

E=mc²
Tepki
9
Tuncer Bey teşekkür ederim değerli yorumunuz için..

Bizim adımıza bir olmak ile birlikte, bu konuda neler yapabileceğimizi de görmek adına bir ön çalışma oldu..Devamının geleceğinden hiç şüpheniz olmasın.Bir daha ki sefere, bu konuda duyarlı olan forumdaki dostlarımla bir ekip çalışması yapacağız..Ortaya daha profesyonel bir iş çıkaracağımızı umuyorum..Lütfen izlemede kalın :)

saygılarımla..

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Videoyu facebook ve twitter hesaplarında paylaşan üyelerimiz arasında yapılan çekiliş ile Özge Mardi'den imzalı Photoshop kitabını kazanan şanslı üyelerimiz;

Mine Arslan Soylu
Hüseyin Toplu
Mesih Efrens

Kendilerini Tebrik ederiz.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Arkadaşları forumumuz adına ben de tebrik ederim.

Yukarı Alt