grafikerler.org (logo)

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Sayın Evve hemen her eleştirinizde grafikerler yazısını eleştiriyorsunuz fakat kuralları okursanız grafikerler yazısının sabit kalması gerektiğini görürsünüz.
Çok şık bir çalışma Dilek hanım. tebrikler.

evve

Üye
Tepki
0
Yasar Bey sizin tarafinisdan da yanlis algilanmasin diye kucuk bir aciklamanin yanlis olmayacagini dusundum.

Yazinizdan farkli olumsuz anlam cikartmis degilim. Gercekten de kendimi istedigim gibi aciklayamiyor olabilirim. Sebebi de cok basittir.
1. Forumda sunulan calismalara bir uzman elestirici gibi degil daha cok bir internet kullanicisi veya musteri gibi bakiyorum.
2. Turkcem henuz eksik olabilir. Universite egitimimi Turkce almis ve kac senedir Turklerle calismama ragmen yine de hassas ayrintilari kacirabilirim.

Erkan Bey, yarisma sartlari aynen yazdiginiz gibidir. Size de hak veriyorum. Belki de ikide bir uymamis, olmamis diye elestimem de pek hos karsilanmiyordur. Yalniz, sizin calismanizi birisi degerlendirirken hangisini daha uygun gorurdunuz:

1. Degerlendiren yapacagi elestirisini sizin ruh halinizi nasil etkileyecegini goz onunde tutarak yapmasini mi?

VEYA

2. Calismadan nasil etkilendiyse, neyi arti neyi eksik gorduyse onu dile getirerek saptama yapmasini mi?

Saygilar :cool:

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@evve
Cevabı gayet basit. Eleştirilmesi istenen neyse onun eleştirilmesini elbette... Burada eleştirilecek olan şey yarışma konusu olan logodur. Grafikerler yazısı değil. :)
Başarılar, iyi çalışmalar.

NoKtA

Üye
Tepki
0
çok hoş olmuş ellerinize sağlık sadece logo kısmı grafikerleri sanal dünyada temsil edebilecek kadar hoş..

Yukarı Alt