Grafikerler.org/Logo_4-Erkan Nehir

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Merhaba arkadaşlar.
Kusura bakmayın yeni kitap çalışmam yüzünden pek giremedim foruma son zamanlarda.
Süre bitmeden 4. çalışmamı yüklemek istedim. herkese başarılar.

Tepki
10
Renkler sitenin tasarımıyla uyum sağlamış.Biraz ışık efekti verseydiniz belki göze daha hoş görünürdü...Fena değil :)

Tepki
10
Ben teşekürederim Erkan bey.....
Birçok çalışmayı inceledim ve çok kısa ,oldu yada olmadı yorumumu yaptım,belki öyle yorumlar yaptım diye arkadaşlar kızacaktır ama daha öncede belirtiğim gibi grafikerler.org sitesini açtığım zaman ,sitenin logosu,göz zevkime hitabetmesi gerkiyor.
Çalışmanızla alakalı birşey daha belirtmek istiyorum eğer varsa düzeltme imkanız ,yada yok bu tasarım bana ayit,ben böyle yorumladım,zevkler ve renkler tartışılmaz gibi yorum da yapabilirsiniz ,sizin tercihiniz;
pen tool çizim ucunu biraz daha estetik hale sokabilirsiniz.Hatırlarmısınız ,yada hiç kullandınızmı bilmiyorum ama eskiden tarama uçları vardı, onun gibi yorumlarsanız eminimki daha hoş görünecektir...
Başarılar :)

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Öneri için teşekkürler. Ucu zaten tarama ucu gibiydi fakat ortadaki kare figür onu kapatıyor doğal olarak. Malesef son tasarım hakkım. Sağlık olsun.
Dediğiniz gibi mühim olan sizin beğeniniz. Eminim ki bu kadar çalışma içinden içerisinden istediğiniz kriterlerde bir çalışma çıkacaktır.
Tekrar teşekkürler.

Yukarı Alt