Herkese Merhaba! :)

MertDnmz

Üye
Tepki
1
Öncelikle herkese merhaba. Ben Mert Dönmez, 13 yaşında bir 8. sınıf öğrencisiyim. Aslen Mersin'liyim. Ama Çorum'da yaşamaktayım. Aranıza yeni katılmaktan mutluluk ve onur duyuyorum. -Aslında daha önce katılmayı planlamıştım fakat bir türlü gereken yeterliliği kendi hissetmeyip vazgeçmişimdir- Resim, çizim, grafik benim hayatımda çok önemli bir yere sahiptir, bu uğraşı yaparken kendimi hiç olmadığım kadar rahat hissederim. Gerek tablet ile gerek de kalem ile bir çok resim, afiş, logo yapar/tasarlarım.

Aynı zamanda sıkı bir yabancı dizi, Anime ve Manga takipçisiyimdir. Yabancı dizi olarak favorilerim, "Merlin, Teen Wolf, Family Guy, Glee" adlı dizilerdir. Anime olarak "Durarara!, One Piece, Naruto" izlerim. Manga'da Death Note'u tek geçerim :)

Benim hayatımın diğer kısımları; Dans ve Basketbol'dur. Dans, benim haftasonları yapmayı en çok sevdiğim hobi olabilir, Basketbol oynamak ise benim için ayrı bir zevk, ayrı bir tutku, ayrı bir olaydır. I Love This Game.

Sizinle iyi anlaşacağımdan en ufak bir şüphem bile yok :) Herkese iyi forumlar dilerim. :)

Yukarı Alt