İçini Dök!

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
1,5 gb dosyanın inmesine 200 mb kala bağlantı koptu. Bilgisayarı mı kırayım, kazma kürekle internet hattına mı gireyim? İşte tam dökülememiş bir iç...

user9

Grafiker
Tepki
80
bi git allasen, sen yıllarca tembel tembel yayıl, bostana sığma sonra bi çırpıda her şeyin en iyisi olucam de. breh breh kim inanır buna. irin bile zamanla çıkıyor vücuttan bu tembelliği mi bi anda kusacaksın varlığından.

user9

Grafiker
Tepki
80
zaman ayır git, görüş oturup kalktıktan sonra, adam kızarsın bozarsın, kem küm etsin, tezgahtarlık o kadar kolay bir meslek değil desin. hey Allah'ım :)

Tepki
1
Tüm günümü eğitime ayırıyorum, yoruluyorum. Bir de üstüne aldığım eğitimler için hesap veriyorum, ne yaptım neler gördüm diye. Abi bi beklesinler eğitimim bitsin sonra öğrendiklerimle öğrenemediklerimin hesabını vereyim. Ama illa her aşamada kendimi ispatlamam bekleniyor. Yok arkadaş kimseye kendimi ispatlamıyorum, hesap vermiyorum. Bu olay yüzünden tüm eğitimleri iptal edecem en son o olacak. Strese girdim bak yine

user9

Grafiker
Tepki
80
tam ramak kaldı, tamda her şey yoluna girdi ama küçük kuru bir kabuğun son direnişi gibi bir aksilik aşılmayı bekliyor. hadi bakalım Allah yardımcım olsun diyorum. başka bir şey diyemiyorum.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Var yaaa şu köstenkabalak maymunlarına çok kıl oluyorum haaa,
kimkoymuş o ismi onlara onada kıl oluyorum !

user9

Grafiker
Tepki
80
ne oldu şimdi bana, tamda mutluyum derken, anladım, anladım can O' nu özledin...

user9

Grafiker
Tepki
80
Ben çok önceden açmışım ama hocam böyle bir konuyu oldu mu şimdi :)

Tepki
74
İçimi buraya da dökse miydim acaba?
Ya da biraz oraya, biraz da buraya mı?

Yani çok doluyum da, ondan diyorum.

user9

Grafiker
Tepki
80
Olabilir tabi sonuçta farklı duygular için farklı ortamlara ihtiyaç duyabiliyor insanlar.

Yukarı Alt