İd'de hazırlanmış gazete 1. sayfaları

gkhn41

Üye
Tepki
0
26 mart gazeteni basılmış halini paylaşabilirmisin?
birde diğer sayfalarıda senmi çiziyosun yoksa sadece birinci sayfayımı çiziyorsun? künyede internet editörü olarak göründüğün için soruyorum bunu :)

Funlu

Üye
Tepki
7
@gkhn41

Evet kardeşim 12 sayfa gazete bütün sayfaları ben diziyorum gazete internet sitesine haber attığım için orada internet editörü yazıyor. Belki biliyorsunuzdur gazeteleri basın ilan kurumu denetliyor. Basın ilan kurumuna gönderilen kadrolarda yapmadığınız işin karşısında isminiz yazabiliyor. Ben kadroda internet editörü ve düzeltmen olarak görünüyorum mesela ama yaptığım iş farklı.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Artık olmayan bu Malatya gazetesinin ilk sayfa tasarımları gayet hoşmuş neden artık yokmuş ki ? :)

Funlu

Üye
Tepki
7
@b3krkdk

Basın İlan Kurumunun Gazeteleri birleştirmesi sonucunda. 12 olan gazete sayısı 3'e düştü :S

ozan kaya

Üye
Tepki
9
Başka bir arkadaşa aynı eleştiriyi yaptım. Fotoğrafların açılarıyla oynamak tasarıma katmasını beklediğiniz hareketi katmıyor. Sonuçta bu bir afiş çalışması değil. İnsanlar gazetenin ilk sayfasına uzaktan bakıp bu gazeteyi alayım demiyor. İnsanlar gündemle ilgili birşeyler öğrenmek için gazete alıyor. Bu açıdan okunaklı olması, anlaşılır olması çok daha önemli.

unal_3463

Üye
Tepki
1
çok beğendim eline koluna sağlık. alnız bi sorum olacak, bende paylaştım ilk defa bi kaç sayfa ama kmse tenezzül edip bakmamış seninki daha fazla neden?

Yukarı Alt