İllustrator da Kompozisyon Oluşturma - 002

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Dilek hanım anlatım ve paylaşım için teşekkürler değişik bir çalışma olmuş en kısa uygulamaya çalışacağım.

Tepki
13
Uygulama, anlattım ve Sonuç mükemmel. bu tür dersler el alışkanlığı, yeni araçlar öğrenmemize neden oluyor bu yüzden dersleri uygulamak her zaman kişinin gelişimi için çok iyidir.

Teşekkürler Dilek hanım.

Tepki
7
Sayenizde İllustrator da böyle farklılıklar oluşturulduğunu farkettim.Sanırım İllustrator ı öğrenmeyi daha erken bir zaman içerisine alcam.Ders için teşekkürler.

Tepki
25
@Yaşar Karadeniz
ben teşekkür ederim Yaşar bey umarım bizde uygulamanızı görme imkanı buluruz...

@Alper Yediyıldız
ben teşekkür ederim Alper bey kesinlikle doğru söylüyosunuz ne kadar çok uygulama yaparsanız o kadar çok farklı teknikler geliştirir pratik kazanırsınız...

@Hatice Ceylan
ben teşekkür ederim Hatice hanım kesinlikle illustrator tavsiye ediyorum çok zevkli...

Buzgibi

Üye
Tepki
0
Yine mükemmel bir anlatım, teşekkür ederim Dilek hanım. Dersinizi takip ederek yapmaya çalıştığım resim ise ;

Tepki
31
teşekkür edeim Buzgibi ilgin için ancak ben yaptığınız çalışmayı göremiyorum şuan :( eminim çok hoş olmuştur ellerinize sağlık...

Harbi baya emek vermişsiniz ve süper olmuş demekki herşey hazır vektör kullanmak değilmiş daha iyisini kendimizde yapabilirmişiz

teşekkürler dilek hanım

+ repinizi gönderdim:)

Yukarı Alt