Illustratorde Kalem Çizimi (Videolu Anlatım)

Tepki
0
çok tşk ederim yeni kullanıyorum bu programı çok makbule geçti... ellerine sağlık... yalnız küçüük b,r önerim var kabul ederseniz... şu video eklemeyi biraz daha pratik olacak şekilde eklerseniz daha faydalı olacaktır... yüzde 200 hatta yazıları görmek için yüzde 400 büyüttüğüm oldu sayfayıı :)) ellerine sağlık...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@denizcaglar

İlginiz ve beğeniniz için ben teşekkür ederim denizcaglar, dersleri takip eden birilerini görmek beni sevindirdi. Evet haklısınız bazı videolar flash olarak swf formatında yüklendiği için ve yönlendirme yapan yüklenilen sitelerden kaynaklı ufak görünüyor elimden geldiğince takip eden arkadaşların bildirimlerince videoları yenilemeye biraz daha yüksek çözünürlüklü yüklemeye çalışıyorum. Sizin haberdar etmenizle videoyu yeniledim, umarım biraz daha anlaşılır olmuştur, kolay gelsin, saygılarımla...

Tepki
0
Güzel promosyon-promosyon kalem

promosyon ürünü arayan arkadaşlar

artık çeşitli web sitelerinden promosyon ürünleri bulmak cok kolastı diye biliyorum . babamın online olarak sipariş ettiği bir site var www.guzelpromosyon.com buranın yetkileriyle irtibata gecip istediğiniz ürün siparişinide verebilrsiniz sanırım . biz hiç aksaklık yasamadık bu konuda :) bilgim oldugunan bende paylasm yapmak istedim yardımcı olabildiysem sevinirim

by__kursun

Üye
Tepki
0
Teşekkürler oldukca faydalı videolarla karşılaştım fakat daha yenı calısmalar gelecek mi ?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@by__kursun
Ben teşekkür ederim, yıl sonu olması itibariyle işlerimin yoğunluğundan siteye girmeye ve ders hazırlamaya pek fırsat bulamıyorum, fırsat bulduğumda inşallah diyelim :))

Yukarı Alt