Illustratorden Freehande geçiş

kahramu

Üye
Tepki
2
Merhaba Illustrator programında çizdiğim bir şey Freehand programına nasıl atabilirim ben programlar arasında geçişde zorlanıyorum kopyala yapıştır yaptım gelmedi paste special seçtim Freehand'e yine gelmedi Illustrator programında çizdiğim nesne pdf yaptım yine gelmedi bana yardımcı olabilri misiniz teşekkür edeirm...

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
@kahramu

Kullandığınız sürüme göre ai3 ila ai8 formatında illustratorden bir çıkış verin. Freehand onları açacaktır. Yalnız işlerde gömülü resim olmasın. Aynı zamanda bu eski sürümler çalışmayı otomatikmen expandlayacağı için, expandlama işini kendiniz kontrol bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Not unutmayın illustrasyondan, combusitiona kadar tüm uygulamalarda vektörel işlerde ve uygulamalarda evrensel paylaşım formatı ai'dir. İlk önce ai, sonra eps olmazsa da pdf denemeniz çoğu sıkıntıdan sizi kurtarır.

ai, fh ve corel arasındaki en uygun paylaşım formatı da ai'nin eski sürümleridir. ai 7 gibi

kahramu

Üye
Tepki
2
Teşekkür ederim ai formatında kaydedip Freehand'de açayım mı bunu mu demek istemiştiniz

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
@kahramu

:) Evet oldukça detaylı onu anlattım zaten

Yukarı Alt