isbulurum.com

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
Slm herkese,

Tüm çalışmayan ve iş arayan arkadaşları bir konuda bilgilendirmek istiyorum!!!

isbulurum.com iyi bir kariyer portalıdır..
Burada tüm işlemler ücretsiz olarak yapılır,sizin yapmanız gereken tek şey CV doldurmak nitelikleirinize uygun iş ilanlarını sistem otomat
k olarak sizin panelinize düşürecektir zaten..Ayrıca iş bulucu butonundan da faydalabilirsiniz..

www.isbulurum.com a giriş yapın hayal ettiniz kariyerinize burdan adım atın...

batualp

Üye
Tepki
0
sayın isbulurum.com siteyi inceledim..öncelikle başarılı bir çalışma olmuş onu söylemeliyim..ağırlık olarak İSTANBUL-ANKARA-İZMİR de iş ilanları mevcut..tamam haklısınız Türkiyenin en çok iş alanlarının olduğu bölgeler bunlar ama,ben ıspartada yaşıyorum ve ıspartada tek bir ilanınızı göremedim..Umarım bende faydalanabilirim bu iş fırsatlarından..

Tepki
0
Mbr Batualp bey,hemen hemen tüm Türkiyede ilanlarımız mevcut..Tahmin edeceğiniz üzere firmalardan gelen taleb doğrultusunda yayınlanıyor ilanlar çoğunluğun metropollerden geldiği doğru fakat biz isbulurum.com olarak Türkiye'deki tüm illerdeki firmalara ulaşmaya çalışıyoruz.Sizin yaşadığınız şehirdede ilanlarımız mevcut.İş bulucuya aradığınız iş alanını ve şehir bilgisini yazıp arama yaptırdığınızda bulabileceksiniz..Başarılar.

isbulurum.com

hakan_y

Üye
Tepki
0
slm isbulurum.com . Ben isbulurum.com da 2 hafta önce CV doldurdum . ve cok kısa sürede geri dönüşler almaya başladım .

macgyvertr

Üye
Tepki
0
Şuanda iş aramadığım için test edemedim ama tasarım konusunda geçer not alır diye düşünüyorum. :)

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt