İşler Güçler - Tshirt tasarım yarışması-deneme tasarım

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192

Arkadaşlar bugün yarışmaya başvurmayı düşünüyorum.İlk defa t-shirt tasarımı yapıyorum.. Yorumlarınızı önemle rica ederim ..

Holats

Üye
Tepki
1
Üç tasarımda çok güzel olmuş. Yalnız ben ilk tasarımı daha çok beğendim. Ellerine sağlık...

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
ali sağlık kenan abi çok güzel olmuş ... 3' ünden de istiyorum Medium olsun lütfen :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sanırım yaptığım çizimleri t-shirt üzerine nasıl giydirdiğim konusunda ipucu istiyorsunuz ...Çünkü çizimleri illustrator ile yaptım ve bu aşikar.T-shirt üzerine giydirmek için hazır şablon kullandım.Fakat hazır şablon yoksa bile hazırlamak çok kolay..Bir t-shirt fotografı çekip dekupe yapın, altına yeni bir layer açın ve dekupe için yaptığınız seçimi çağırıp paint bucket tool ile renklendirin.Ardından tekrar dekupe yaptığınız layer a gelin, layer modu ve şeffaflık ayarları ile oynayın...Sonrasında tasarımınızı bu oluşturduğunuz iki layer arasına çağırıp tekrar görüntüde yakalamak istediğiniz ayarlamaları yapın.
..ta ta ta tamm işte bu kadar gönül isterdi ki görsel anlatımını yapayım ama şu an bunun için imkanım yok
..ileri ki zamanlarda inş.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@Aslı SAYILIR

Katıldınmı yarışmaya şimdi sonuçlar ne zaman belli olacak çok meraklandım şimdi. İnşallah kazanırsın :)

Yukarı Alt