isteyene istedigi desen yapılr hemde bedeva....

Tepki
9
kardeşim bu desenleri kısıtlı zamanda yaptığını yazmışsın eğer bu yüzden iyi gözükmüyorlarsa olabilir ama bundan daha fazlasını da yapabiliyormusun görmek isteriz.şöyle üzerinde iyice çalıştığın birkaç desende yollarsan bakıp değerlendirmek daha iyi olur.iyi çalışmalar

yasarkut

Üye
Tepki
2
sayın kardeşim dedigim gibi ben desenleri kaba taslak yaptım. isteyen arkadaş onları nume olarak kullanacak ii yapsan ne olur.kısa sürede yaptım.10 dk filan sürdü. ondan dolayı sizede izah etmiştim.size kendimin tasarlamış oldugu bir iki model eklerim sizde görürsünüz. ben amatör degilim zaten pisayada çalışıyorum.
zaten benim desen yapmamada gerek yok yaklaşık 2 milyon adet desen var arşivimde berninadan tutunda dakota serilerinde italyan tasarımlarından aklınıza ne gelirse benim abi makina satıcısı yurt dışına gidiyor. ne bulursa getiriyor desen sırf arabic colection olarak 300bin civarı hiç biyerde bulamayacagınz tasarımlar var. şimdi neden siteye eklemiyorsun diyorsanız. cevabım şudur:
arkadaşlar masum olarak eklemiş oldugumuz desenler bazı karektersiz adamların eline geçiyor daha sonrada bunları millete satıyor.senin benim sırtımdan para kazanıyor. ben şiddetle kınıyorum.bir nakış programına tomarla para veriyoruz bakıyoruz ki program internette dolaşıyor. emek bu kadar ucuz olmamalı.. saygılar...

Raif Can

Üye
Tepki
1
slm usta.verdiğim logoları inceleyebildim.ama bende pfaff makine var verdiğin dosyada bmc.erf formatında 5-6 tane dosya var onları açamadım.

Tepki
28
@yasarkut kardeş derdim seni üzmek deildi haklısın ama verdiğin desenler harbiden olmamış kabul et numune güzel olmazsa dewamını nasıl alacaksın verdinmi ya tam verecen vermedinmide vermeyecen zaten elindekileride paylaşmaya niyetinde yok saygı duyarım ama ucundan acık koklatamazmısın:D ve tomarla para verip aldığın proğramla neden beleş desen yapmak istiyon da yapılmışı vermiyon valla aklım sarmıyo yanlış anlamayacağını bilsem bu ne perhiz bu ne salata diyecem kusura bakma hakkını helal et güzel bir iki çalışma koyda gözümüz gönlümüz açılsın:D:p:eek:
dipnot:ben o dediklerini verecem bendede var kim neye kullanırsa kullansın burası paylaşımın temel olduğu bir site ana amaç o zaten paylaşımlarınızı bekler işlerinizde başarılar dilerimharbiden bedava desen yapacaksan ben sana kamyonla göndereyim başka birilerinede yapma bu sevap sana yeter zati:D

Tepki
28
üzülme yaşar çözecektir bu işi çözmezse ben çözerim yada raif kardeş videoları izlemişsin işte sana fırsat yap bişeyler o kadarda beleşe yatma kardeş bu arada çiçek desenleri istiyodun bugün koydum alabilirsin birkaçbin tanecik:D

Raif Can

Üye
Tepki
1
@Elvan Yıldız

yaw üstadım sende beni emeklemeden yürütmeye çalışıyon:D:D
yakında sana rakip çıkarsam şaşırma:):):)

Tepki
28
tek amacımda o zaten yapın diye uuuraşıyoz ağam hatta bugünden tezi yok bi deneyin
iyi çalışın yazılı yapacam:D

Yukarı Alt