işyeri Memnuniyeti

İşyeri memnuniyeti

• Toplam katılım
    40

rojda

Üye
Tepki
1
İşyeri memnuniyetinde, öncelikli olarak patronlarınmı yoksa çalışanlarınmı memnuniyeti önemlidir?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bence çalışanların memnuniyeti daha önemlidir... Sonuçta işleri çalışanlar yapıyor ve bu memnuniyeti çalışanlar hakediyor diye düşünüyorum!

rojda

Üye
Tepki
1
Ama diğer yandan da işverende ne kadar memnun kalırsa bı o kadar çalışanını memnun eder

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bence çalışanların memnuniyeti daha önemlidir. Sonuçta memnun insanlar daha verimli çalışır ve daha iyi iş çıkartırlar. buda doğal olarak iş vereni memnun eder.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
yani şöyle açıklasak daha iyi olur bence... işi yapan insanlar, memnun kalan müşteri; müşteri memnun kalınca çalışan memnun kalır, çalışan memnun kalıncada işveren memnun olur, ama herşey çalışana bağlı bu şekilde, bencee

rojda

Üye
Tepki
1
o zaman alınan maaşlara ve işyerlerindeki yasanan mutsuzlukları goz önüne alırsak soyle bır genelleme yapmamız gerekıyor; Çalışanlar ya kendılerını iş yerınde mutlu etmenın yolunu bılmıyorlar, yada yetersız elemanlar çoğunlukta.

Ama bana gore her ıkısınınde memnunıyetı on planda.

yakamoz

Üye
Tepki
0
bence çalışan memnuniyeti önemlidir.çalışanlar şartlardan memnun olmazsa verimli olamazlar.böylelikle işveren de memnun olamaz tabi.

Tepki
25
çalışan memnuniyeti önemlidir. ne kadar hoş tuttarsanız işinde bir okadar da verimi olacaktır. neden derseniz çalışanın işle ilgili kaygısı olmayacaktır "acaba" gibi soru işaretleri kafasını kurcalamayacaktır ve canla başla kendini işine verecektir. bu durumdada iş verenin memnuniyeti doğacaktır.

Tepki
16
Çalışan memnuniyeti tabiki :D
Çalışan ne kadar memnun olursa İşveren o kadar mutlu olur.Çünkü iyi işler çıkar ortaya memnun olduğundan :D

ŞENGÜL BOZKURT

anderin mastisi
Tepki
0
yorum yapan herkes çalışan mı? işveren birileri de yorum yapsın :) ben de çalışanım doğal olarak çalışan memnuniyeti...

Yukarı Alt