Kaliteli Render Düşük Mb?

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@Ömer Hüseyinoğlu

Teşekkür ederim. Bir örnek hazırlayıp buradan indirme linki atarım birazdan.

@Aslı SAYILIR

Yok Aslı bu Aydınlı Grubun fashionality card'ı için yaptığımız bir site. Wordpressle alakası yok :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Emre bu şekilde wordpress hazır şablonları var para ile alabileceğin :)
O sebepten sordum acaba öyleyse ben o temayı kurduğumda bembeyaz bir ekran alıyorum diye soracaktım neden acaba diye :) Neyse ben kaçayım konuyu dağıtmadan :)

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@Aslı SAYILIR

Haklısın wordpress'in var satılan temaları ama bu full flash bir site wordpress teması yok. Wordpress HTML,CSS,PHP tabanlı bir çalışma o yüzden. Flashı belli alanlarda wordpress'e entegre edebilirsin. Bilgi amaçlı söyledim. Bundan sonra senin projen içinde ufak ayarlamalar yapabiliriz.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Benimki şahsi bir iş olduğundan acelesi yok malum Emre :) Çok teşekkürler ama boş zamanında ilginilenirsen sevinirim tabi orası ayrı mesele :) Çok sağol

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@Aslı SAYILIR

Ne zaman istersen yardımcı olurum Aslı.

Ömer senin çalışmayı hazırladım. Tam ekran çalışıyor pencereyi küçülttükçe gerekli boyutlandırmayı yapıyor.

Görmek için buraya

indirmek için buraya

indirdiğin zip içerisinde fullscreen diye bir klasör var bunun içerisinde video klasörü var. After effecte hazırlaığın videoyu adı candela uzantısı .flv olacak şekilde kaydet ve video klasörüne at sonra index.html çift tıkla tamamdır. Eğer adını candela istemiyorsan .fla dosyası fullscrenn klasörü içerisinde mevcut adobe flashta açıp video adınıda değiştirmen gerek.

Başka ihtiyacı olanlara da faydalı olur inşallah.

Tepki
24
@Emre ÇETİNER

Emre çok sağol kardeşim.... eline koluna sağlık...
çalışmayı deneyip sana haber vericem mutlaka...

tüm çalışmalarında başarılar dilerim

Yukarı Alt