Küresel Isınma!..

Tepki
0
Küresel Isınma İle İLgili Bir Çalışma Yapalı Çok Oluyor Ama Yinede Paylaşayım dedim Yorumlarınızı Esirgemeyin...

Tepki
100
orada bir ağaç görseli takıldı gözüme.
acaba bu dünyamı diye düşünürken yok yok orada ağaç var bu güneş olabilir diye düşünmeye başladım.
kullandığınız görselden bir mana çıkarmak çok güç.
daha etkili bir kompozisyon tasarlayabilirsiniz.
yazı karakteri uygun düşmemiş.
noktalama işaretleri kullanımınız son derece yanlış ve eksik.
ince bir çizgiyle ayırıp ingilizce bir ifade kullanmışsınız ve iletişim bilginizi vermişsiniz..
maksadına ulaşmamış bir düşünce.
saygılar.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
yazı karekteri uyum sağlamamış, genel olarak eşyalar birbiriyle uyum sağlayamamış...!

Tepki
0
Hmm İlginç :D Oysaki Birinci Seçilmişti Bu Resim Yada Sizde Sadece Olaya Küresel Isınma İle İlgili Bakın Resme Neyse Yorumlar İçin Teşekkürler ASlında Yazı karakterlerini bende beğenmiyorum tabi şimdi. bu resmi yapalı çok oluyordu pcmde pek yazıkarakteri yoktu ozamanlar bunu uygun görmüştüm

xblack

Üye
Tepki
34
Yazı karakterli hariç tasarımızın güzel. Hangi yılda yapıldı bu çalışma. Bana göre de yapıldığı yıl önemli tabii ki hiç bir şey olmasa böyle sitelerin yokluğundan bayağı sıkıntı çektik bir dönem. Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Tepki
0
Teşekkürler Black Tam Olarak Yılını Hatırlamıyorum Ama Yaklaşık 1-1.5 Sene Oldu Galiba Ozamanlar Evde Yapmıştım Bunu Evdeki Pcmdede Font Fazla Yüklememiştim Çünkü Grafik Programlarını Felaket Kasıyor..

Ordaki Ağaca Bende Pek Anlam Veremedim Ben Sadece Renklendirdim Bu Resmi İnternetten Bulmuştum Böyle Bir REsim Siyah Beyazdı Renklendirdim Ve Yazılar Yazdım..

Yukarı Alt