kurs almadan desen yapma

unixx

Üye
Tepki
0
evet ben profesyonel desenciyim sorabilirsin saygılar

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@unixx

selam arkadaşım mesajınızın konuyla alakasını pek anlayamadım profesyönel desencisiniz nakış desencisimi baskı desencisimi ilgili konudaki program hakkındamı soruları yanıtlayacaksınız önce meziyetlerinizi bilmeliyiz değilmi

kerso

Üye
Tepki
0
bende kurs almadan eos2 yi ve eos 3 u öğrendim sonra bizde makine aldık nakıs makinsini de ögrendim bi de lazerimiz var ben su an lazerimizi de kesiyorum desenleride yapıyorum makineyi de calıstırıyorum sadece çok seeri iş cıkaramıyorum. 1 gunde 200-250 bin filan anca yaparım ve hicbiri icin kursa gitmedim zaten bence cok basit şeyler. hepiniz ögrenebilirsiniz. ayrıca isteyene kurs da verebilirim

@SuperTurkishMan

şu an eos konusunda oldugumuza gore eostur deilmi arkadasımız anlayabileceğinizi duşundugu icin öyle demiş sorunuz eos 3 mu 2 mi olabilirdi ama o da gereksiz olur bence eos 3 le2 arasında arayuz farkı var bi de bloklar var eos 3 te benzer şeyler yani geri kalanlar

Tepki
0
merhaba arkadaslar ben nakışçıyım isterseniz ben de accurate 4 var xp ama eos un son sürümü lazım mümkünmü

ustextile

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar ben deki eos ingilizce nasıl türkçe yapabilirim şimdiden teşekkürler.

Tepki
0
arkadaşlar bende buralarda yeniyim sanırım burada yanıt verebileceğim 2 kişi gördüm umarım yararı olur. eos 3'ü türkçeye çevirmekle uğraşmayın hiç, bende son sürüm türkçeye çevrilmişi var ve benimde accurate 4'e ihtiyacım var, nasıl ulaşacağınızı adminden öğrenebilirsiniz.

umarım yanlış bişey yazmamışımdır saygılarımla,

nakış bir sanattır, işleyen ise sanatçı

Tepki
0
ben ne nakış biliyordum nede eos hakkında kurs aldım annemin işyeri için desen gerekiyordu sen pcden anlıyorsun al bunu kullan desen yap dediler başladım eos2 çok kolay nakış terimlerini anlasam dahada kolay olacak ama olsun anneme soruyorum sıkıştıkca yalnız bu programlarlakum işi yapabiliyormuyuz onu bilmiyorum

kartal-35

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar desen öğretici cd si varmı bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

yada izmir,de eos yada Accurate 4 kursu varmı

Yukarı Alt