Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Kurumsal kimlik çalışmaları için tasarım örnekleri

Konu, 'Kurumsal Kimlik' kısmında Murat Vardar tarafından paylaşıldı.

 1. cenaze

  cenaze KALİGRAFFİTİ

  Sponsorlu Bağlantılar
  Security firmasındaki gibi logonun hikayesi oluşturulunca ne kadar etki bıraktığını da buradan anlamış oluyoruz.
   
 2. cenaze

  cenaze KALİGRAFFİTİ

  Security firmasındaki gibi logonun hikayesi oluşturulunca ne kadar etki bıraktığını da buradan anlamış oluyoruz.
   
  Sponsorlu Bağlantılar
 3. ikaika

  ikaika Üye

  Ziyaretçiler, web sitelerinin velinimetidir. Kurumsal Seo, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize zarar da verebilir. SEO’nun size sunacağı faydaları özetleyecek olursak;

  · – Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi

  · – Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı

  · – İçerik geliştirme

  · – Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi

  · – Anahtar kelime araştırma

  · – SEO eğitimi

  · – Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.


  Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?
  Firmaya özel hizmetin sunulduğu SEO çalışmaları “kurumsal SEO” olarak tanımlanmaktadır. Kurumsal SEO danışmanlığı, kuşatıcı ve 360 derece bir çalışma olduğundan dolayı diğer SEO çalışmalarına göre daha emek yoğun bir hizmettir. Kurumsal firmaların birçoğunun web sitelerinde girilen içerik sayısının görece az olduğu da hesaba katılırsa, bu hizmet için ne kadar çaba sarf etmek gerektiği anlaşılır.

  Ancak ciddi bir SEO şirketiyle çalışıldığı takdirde bu emeğin meyvesinin de büyük olduğu ve sonuçların oldukça verimli olduğu görülmektedir.

  Günümüzde “kurumsal” sıfatının çağrıştırdıkları çok berrak hale gelmiştir. Bunların başında ciddiyet, disiplin ve düzenlilik gelir. Kurumsal SEO’nun kalitesi de bu sıfatların yeterince yerine getirilip getirilmediğiyle orantılıdır.

  Bir firmanın kalitesi ve güvenilirliğinin sağlanmasının en büyük yolu da online araçlardan geçmektedİr. Web sitesi birçok firma için bu standartların sağlanmasında “sıçrama tahtası” görevi görmektedir.


  Web sitenizin gerçek anlamda potansiyelinin ortaya konulması için İzmir Kent Ajansı firmamızın hizmetlerini görmelisiniz. İletişime geçmeden karar vermeyin.

  www.izmirkentajans.com
   

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.