Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Kutu Harf Yapımı

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında Rapper16 tarafından paylaşıldı.

1. Rapper16

Rapper16 Üye

Tekstil Grafik Kursu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Kompozit üstüne yapılan kutu harfleri müşteriye göstermek için photoshopta yapmak istiyorum ama aynı kabartmayı yapamıyorum , bilen bi arkadaş örneklerle yardımcı olursa seviinirim , corelde yapılabiliyosa corelde anlatımda olabilir şimdiden teşekkürler

2. szkbeatz

szkbeatz Üye

böyle birşey mi ist. şey yardımım olursa...

Sponsorlu Bağlantılar
  3. SNSİZ

SNSİZ Üye

corelde araç çubuğunda extrude tool dan yapabilirsin kolay gelsin

4. Alliancexx

Alliancexx Üye

Benimde kutu harf yapımı ile ilgili böyle bir desteğe ihtiyacım var. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi? Kompozit üzerine yapılan kutu harf veya kutu harfleri müşterilere örnek olarak göstermek istiyorum.

5. Kemal Aksekioğlu

Kemal Aksekioğlu Altın Üye Altın Üye

bu belki biraz da olsa yardımcı olabilir. Photoshopta ctrl+alt+ klavye oklarıyla yapabilirsiniz;

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.