Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Layer Mask Sorunu

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında aquai tarafından paylaşıldı.

1. aquai

aquai Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba ;
    Layer Mask ile ilgili problem yaşıyorum . Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim . Layer'a mask eklediğimde mask'in rengi beyaz oluyor . Resim üzerinde silmek istediğim yerleri silebilmek için brush ile siyaha boyuyorum fakat hiçbir şey değişmiyor. Beyaza boyadığımda da ilk başta siliyor ,aynı yerin bir daha üzerinden yine beyazla geçtiğimde sildiğim yerler geri geliyor. İnvert ile de denedim , olmuyor. Nasıl düzeltebilirim?
    İyi çalışmalar.

2. Kemal Aksekioğlu

Kemal Aksekioğlu Altın Üye Altın Üye

layere mask eklediğinizde maskın rengi beyaz olur sildikçe siyahlaşır set foreground color üstte siyah olursa görseli siler beyaz renk üstte olursa silinenleri geri getirir video yapabilirim. Bu arada işlem yaparken atadığınız mask seçili olmalı

Sponsorlu Bağlantılar
  3. aquai

aquai Üye

Teşekkür ederim .

4. Kemal Aksekioğlu

rica ederim düzeldimi ?
    foruma sık girmiyorum bu ya da bunun gibi sorularınızı sürekli online corel photoshop face sayfamdan sorabilirsiniz jpeg'i olup bulamadığınız fontları isteyebilirsiniz ;

https://www.facebook.com/core.dra

aquai bunu beğendi.
  5. aquai

aquai Üye

Düzeldi ufak birşeyi gözden kaçırmışım teşekkürler.

6. Kemal Aksekioğlu

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.