lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim

10-ur

Üye
Tepki
0
s.a arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi tasarım kursuna gitmeyi düşünüyorum bu kursta photoshop,illüstratör,indizayn,dreamwever,flash ve actionscript öğretcekler.bu işle uğraşan arkadaşlara sorum bu meslekten ekmek yermiyim sonuçta bi mesleğim yok ve üniversite mezunu değilim ve kurs ücretleri bilenler vardır baya pahalı sonuçta kimse parayı sokakta bulmuyor bu kursa gittiğimde emeklerimin ve paramın boşa gitmesini istemiyorum,bilgisi olan bu işte çalışan arkadaşlar konu hakkında görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.kolay gelsin herkese

Fulyam

Üye
Tepki
16
Merhaba bende kursa gidiyorum.. ama meslek ediniyim diye değil... Sadece sevdiğim ve hoşlandığım için... öylesine hobi benimkisi ... ama bakıldığında o kadar çok kişi sektörün içindeki... yani meslek edinmek için birşey diyemem çünkü bu konuda bana laf düşmez .. ustalar varken ... ama iyi düşünmen gerekiyor ....

gokhanyaka

Üye
Tepki
0
önce iş yeri ayarla ondan sonra kursa gidersin. yoksa teoride öğrendiklerini pratikte uygulayamadığın için hepsi uçup gidecektir. iş yeri bulmak için de gerekirse maaş almadan bir süre çalışmalısın, ve tek bir alana yoğunlaşmanda fayda var ya grafik yada web. Kurslarda güzel atıp tutarlar sizi burdan uzman olarak çıkaracağız diye ama ancak çırak olabilirsiniz bunu da unutma. adamlar 5-6 bin lira alıyorlar öğrenci başına, kendileri için hazırladıkları broşürler bile grafik açısından zayıf kalıyor. ama çene sağlam ve gidenler de memnun bize birşey söylemek düşmüyor bu durumda. yolun açık olsun.

Tepki
5
Para kazanmak gayesiyle kursa gideceksen, gitme...
Boşuna vakit kaybı ve para israfı olacaktır.
Üniversite eğitimi almadıysan çok ekstra yeteneklerede sahip değilsen, işin çok zor...
Karar senin?

Yukarı Alt