Merhaba

planlama40

Üye
Tepki
1
Ustadlar Merhaba ,
Öncelikle forumunuza katıılıp hoş tasarımlar görmekten büyük keyif aldım.
İşim gereği görev yaptığım vilayette mülki idare amirlerine rapor hazırlıyorum. Şimdide il faaliyet raporu hazırlıyorum. Kitap haline gelip basılacağından dolayı kapak tasarım işine amatörce merak sardım. Bu sebepten dolayı sizlerden birşeyler öğrenmek için aranız katıldım:)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Aramıza hoşgeldiniz.
Forum kurallarını okumak için tıklayınız
Takıldığınız konular ile ilgili sorularınızı forumda arama yaptıktan sonra cevaplandıramadığınız durumlarda
uygun başlıkların altına yeni konu açarak iletebilirsiniz.
Bilgisi dahilinde arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.
Keyifli forumlar dilerim..

planlama40

Üye
Tepki
1
hocam, şu anda forumu inceliyorum. Pek çok eğitim videoları var. Rapor hazırlarken her ne kadar bilgiler dolu ve yeterli olsada görsellik olmayınca yaptığım çalışmanın çok albenisi olmuyor. Bu sebepten dolayı raporlarımı kitap,kitapçık haline getirmek istiyorum. Bundan ötürü ilk başta kapak tasarımı ile ilgili olarak hangi programların eğitim videolarını izlemekten başlamam gerek? Bu konuda bir öneri verirseniz memnun olurum. Tşkler

user9

Grafiker
Tepki
80
illüstratör ve indesing ile başlayın. ikisinin ara yüzü genel anlamda birbirine benzemekle birlikte birbirini destekleyen iki programdır.

user9

Grafiker
Tepki
80
tasarımı bol günler dilerim, aramızda olmaya devam edin ve çalışmalarınızı burada paylaşmaktan çekinmeyin lütfen :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Bu bölümdeki sabit konuları inceleyin önce kitap tasarımı ile ilgili ardından bolca örnek incelemek lazım tabi program bilginiz olduğunu varsayıyorum ben

Yukarı Alt