Merhabalar (Flash Kaydetme sorunu yardım)

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar ben forumunuzu daha önceden biliyordum ama çok önemli bir sorun için buradayım ve sürekli kalıcı olucam bu forumda öncelikle kendimi tanıtayım...

Ben Alperen Emrah Nalcı 18 yaşındayım Lise 4 (son sınıf) öğrencisiyim... Bursa'da yaşıyorum...

Yaklaşık 3 senedir Flash tasarım ve kodlama işindeyim ve severek yapıyorum hatta oyun yaptım ve lisansladım.... Ayrıca yeni bir oyun yapıcam ama 2 gündür sürekli aynı sorunla karşı karşıyayım...

Arkadaşlar sorunum şu Flash'ta normalde .fla dosyası açıyorum yeni hiç kaydetmeden projemi yapıp ctrl + enter ile swf olarak görüntüleyebiliyorum ama dosyayı bu sefer kaydettiğimde swf dosyasını açmıyor swf dosyasını hiç kaydetmiyor sadece fla dosyasını kaydediyor...

Yardımcı olursanız çok iyi olacak benim için... :confused:

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
alperenemrah konunuzu açarken uygun kategoriye ve uygun konu başlığa dikkat ederseniz beklediğiniz cevaba daha çabuk ulaşırsınız. Merhabalar konu başlığı ile sohbet kategorisinde açmış olduğunuz konunuzdaki sualinize bu şekilde cevap beklersiniz, diye sesli düşünmeye çalıştım, kolay gelsin, saygılarımla...

Tepki
0
peki öncelikle koumu doğru yere taşıdığınız için teşekkürler forumunuzu incelemeye pek vaktim olmadığı için sohbet bölümüne açtım kusura bakmayın...

Bu arada sorunumun cevabını alabilir miyim bilen birisi var mı ??

Leif

Üye
Tepki
0
publishlersen olur arkadasım. muhtemelen publish ayarlarında sıkıntı wardır.

Yukarı Alt