MTR Reklam Kurumsal Kimlik

user9

Grafiker
Tepki
80

kartvizit

antetli kağıt

kapaklı dosya

cd

küp bloknot

kupa

fatura

araç giydirme

araç giydirme​

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Gayet güzel, insana fikir veriyor çoğu, sadece küp içerisindeki notlar baya bi yaprak zarar edilesi.

user9

Grafiker
Tepki
80
@Hakan Dağdeviren

yok yok ihtiyaca binaen talep arz meselesi.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ön kısımdaki oyuğun biraz daha aşağıda olması gerektiğini kastetmiştim, erişim meselesi, aksi halde oyuğun alt sınırında kalan kağıtları çıkarabilmek için küpü ters çevirmek zorunda kalacak insanoğlu :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@Hakan Dağdeviren

ergonomi açısından düşünülebilir amma velakin o kadar da sıkıntılı olmayacağından eminim :) zira içindeki kağıdın gramajı düşük, parmağın birazcık itelemesi kağıdı bükecektir vs. vs. vs. :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Başıma geldiği için yazmıştım ve kağıt hemen çıkmıyordu, ters çevirmiştim, sizin kağıt akıllı usluysa sorun yok hanımefendi :)

user9

Grafiker
Tepki
80
@Hakan Dağdeviren

hımm başa gelen çekilir demeyelim o zaman :) akıllı olmak bi yana küp bloknotun iç ölçüsünden bir kaç milim daha küçük olduğu için sıkışmıyor küçük bey :) ama bazen altını da mı görmeli bilemedim şimdi :allalla: :)))

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
valla bilmiyorum o kadarını,msn için lazım olmuştu, ben eğdim alabilmek için , hatta birden masaya döküldü ama kağıt mı dardı birbirine mi yapışmışlardı (statik) bilemiyorum sayın hanımefendi :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
ha bir de bu çalışmanın gözünün üstünde kaşı var

user9

Grafiker
Tepki
80
@Hakan Dağdeviren
hımm ilgili kişi ve kurumlara bizatihi şikayet etmekte fayda var o halde, tasarlamak basit bir şey değil nitekim ;) kedi yavrusu gibi çizgi attım gerisi Allah' a emanet deyip kedi yavrusu gibi enseden tut kapı önüne koy denmemesinde fayda var. Heyhat ki yapıyorlar böylelerini bir şey diyemiyoruz :)

@Hakan Dağdeviren

yok kaş değil o el efendim el :cool:

Yukarı Alt