MTR Reklam Kurumsal Kimlik

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
hımm ben o kadarını göremedm pek, eh yaşlılık...
Size uğurlar o halde.

Sinan KAYA

Üye
Tepki
40
Helaliniz var..Sağlam işler..çok aşağıdan bakıyorum bu tür çalışmalara..İnşallah bizde bu düzeylere gelirik..Başarılarınızın devamını dilerim.

maxiday

Üye
Tepki
0
merhaba elinize sağlık güzel olmuş elit bir çalışma olduğu kadarıyla şık göz alıcı olmuş logonun düşüncesi çok hoşuma gitti, iş yoğunluğundan dolayı sunumları daha güzel hale getirmek için hala fotoshopta 3d ye getirmeye çalışıyorum ama sizin sunumunuz hazır şablanlar üzerinde yapılmış sanırım yani bu şekilde 3d sunumun nasıl yapabilirim kısaca sormak istediğim bu bana yardımcı olursanız bu konuda sevinirim

user9

Grafiker
Tepki
80
@Sinan KAYA

estğfrllh teveccühünüz hocam.

@maxiday

sevgili meslektaşım, beğeniniz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederim. bende kendim hazırlamadım, yaptığım hızlı bir şekilde "mock up" araştırıp logom için en uygununu kullanmak oldu. Ama inşllh ilerde nasip olur kendi photoshop efektimle çalışmamı sunarım. Kısıtlı zaman hususunda size hak veriyorum, maalesef ki tasarımcının en çok ihtiyacı olan zamanı en kısır haliyle veri veriyorlar insanın eline.

Sitemizin forum kısmında çeşitli "mock up" ları bulabileceğiniz gibi internet üzerinde de araştırabilirsiniz. muhakkak tasarlamış olduğunuz logoya uygun bir sunum bulabilirsiniz. velev ki bulamadınız, mantığını çözdükten sonra ziyadesi ile uygununu hazırlayacağınıza inanıyorum.

Umarım yardımcı olabilirmişimdir. Şimdiden kolaylıklar diler, bol tasarımlı geniş zamanlı günler dilerim :)

Atilla Öztürk

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
26
yeteniginize saglik güzel olmus.

gerci yapilir yapilmaz size kalmis bir olay bir tavsiye de bulunacagim.
Cep tel, tab vs. ile mobil oldugumuzdan dolayi internet de her türlü baglaniyoruz.
QR code un verdigi kolayligini müsterinize de vermek istemezmisiniz?
Bilmese ögrenecek... bilen ise hemen deneyim diyecek.

Yukarı Alt