Neden Grafikerler.org?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@serkan7554

Serkan bey aramıza hoş geldiniz. Güzel dilekleriniz için teşekkürler, kalıcı ve paylaşımcı olmanız dileğiyle saygılar...

Tepki
25
araştırma yaparken tesadüfen bulduğum bir siteydi...
Zaman içersinde vaktimin çoğunu aldğını farkettim grafikerler.org'un. Bundan kesinlikle şikayetçi değilim aksine çok çok memnunum. Kendi adıma grafikerler.org " benim eksik yanım " ben öyle değerlendiriyorum. yardıma ihtiyacım olduğunda anında cvp bulduğum bir site. Burada paylaşımın en güzelini; seviyeyi bozmadan, sevgi saygı çerçevesinde, hoşgörüyüde elden bırakmadan ihtiyaca göre öneri ve eleştirilerimizi yapabildiğimiz ve en önemlisi karşılık beklenmeden özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız muhteşem bir aile...
başta adminimiz Ömer bey olmak üzere diğer yönetimdeki arkadaşlarımız ve tüm üyelerimize, öğrenme ve öğretme azmini taşıyan herkese teşekkürler ediyorum...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Bu güzel düşüncelerinden, katkılarını yorumlarını bizlerden esirgemeyen, benimde aralarında bulunmaktan gurur duyduğum bu aile içersinde olduğundan dolayı huzurlarınızda Dilek hn.'a teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız Dilek hn. saygılarımı sunuyorum...

Tepki
25
@Yaşar Karadeniz
Yaşar bey beni çok onurlandırdınız sevgi saygı bizden efendim...en büyük içtenliğimle asıl ben size teşekkür ederim... nacizane herkes gibi benimde paylaşımlarım oluyor bu ailenin en güzel yanı sizin gibi karşılıksız paylaşımcı ruha sahip olması... tekrar teşekkürler...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Burada olmamak için hiçbir sebebim yok : )

Tepki
0
İbrahim TOROS arkadaşımın dediği gibi paylaşım ve yardım severlikhat safhada emeği geçenlere teşekkür ederim...

KaPPa

Üye
Tepki
0
1. Seviyeli bir ortamın oLması
2. yardımsever ve durumdan anlayan kişiler olması
3. SorunLarımızın veyahutta bir konuya cevap verdikten sonra o mesajın cevaplandırılması
4. En önemli olanı sona sakladım.. Burada Illustratoru öğreneceğime inandığım için buradayım başta forum sahibi ve tüm çalışanlarına saygılarımla

Gazi Özbek
Kappa

Boranza

Üye
Tepki
0
yeni bir üye sıfatıyla; google'da gezinirken grafikerler.org sitesine denk geldim tasarım açısından ve açılan konular açısından hoşuma gitti. ve birazda photosop'a merakım var ama daha çok acemiyim hiçbirşey bilmiyor gibiyim açıkçası. öğrenmek için sitenizi tavsiye ettim. site sahiplerine böyle bir site açtıkları için teşekkür ederim

Yukarı Alt