Photoshop çalışmalarım

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Çalışmalarım tamamen sıfırdan mouse kullanarak brush ile yapılmıştır. Çizim yapmadan brush la boyuyorum.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Hocam, elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık, hepsi birbirinden farklı ilgi çekici çalışmalar. İncelerken içine çekiyor. Photoshop öğrenmek isteyen, yolun başında olan arkadaşlara bilgi vermek açısından derslerinizi de bekleriz. Paylaşım için teşekkürler...

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim, tabi ki isteyen arkadaşlara elimden gelen yardımı yaparım

esmerim_92

Üye
Tepki
0
hocam çok güzel çalışmalar bunları görünce photoshop öğrenme isteğim daha da arttı :d ellerinize sağlık çok başarılısınız zaten ama ben yınede başarılarınızn devamını dilicem :d bu arada bnde photoshop öğrenmeye yeni başladım fakat hiç bir şey bılmıyorum ana yardım edermisiniz :( .saygılarrr...........

hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuş :d sanat için soymuşsun bayanları :p neyse hocam bunları görünce photoshopa olan merakım daha da arttı ama ben hiçö bir şey bilmiyorum bana yadım edermisiniz :D

Tepki
25
sadece araç tekniklerinden brush kullanarak muhteşem çalışmalar ortaya çıkmış hocam maus hakimiyetiniz kuvvetli düşüncenize ve ellerinze sağlık diğer arkadaşlarımın istekleri gibi ders olarak paylaşımlarınızı bekliyoruz ii çalışmalar

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
İlgi ve övgüleriniz için teşekkürler.
Herzaman için bilgimi paylaşmaya hazırım, yeterki candan isteyin:)))

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Günel Hanım çizimleriniz hakikaten de harika , hepsi birbirinden güzel. Özellikle şu mavili kadın, onun sıfırdan çizildiğine inanmak birhayli güç :) Hani şu 5. çalışmanız harika, başka söz bulamadım ,yeni çizimlerinizi de bekleriz mutlaka.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
"Hoşgeldimm" adlı konunuzda okudum. Güzel sanatlar fakültesi mezunuymuşsunuz, ayrıca uzun yıllar resim öğretmenliği yapmışsınız..

Gerçekten hepsi birbirinden harika.Hele ki konu altında sadece brushlarla yapıldığı yazıldığını görünce gerçekten çok şaşırdım :) Tebrikler Hocam. Yeni çalışmalarınızı, derslerinizi bekliyor olacağız..

Yukarı Alt