Photoshop cs5 kurulum hatası

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Selam arkadaşlar iyi geceler.

Ben photoshop cs5 versiyonunu bilgisayarıma yüklemiştim daha önce sorun yoktu.
Dün format attım bilgisayarıma şimdi ise ps resimde görüldüğü gibi böyle bir şeyler söylüyr bilgisi olan var m acaba?

Bir kaç arkadaşım sordum ve çalışan tüm uygulamaları kapat dediler öylede yaptım program setup'ını çalıştırırken bilgisayaraı resetlemem gerektiğinide söylüyor yapıyorum ama aynı...

http://www.ressim.net

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Yanlış yönlendirmek istemem sizi ama sorun programda var ise?
Bende cs5 kullanıyorum fakat böyle bir probleme hiç rastlamadım.
Programı Program ekle/kaldır'dan kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.
Olmazsa sahip olduğunuz programda sorun olabilir düşüncesiyle başka bir yerden tekrar cs5'i indirin vs.
Bakalım sorun neymiş..

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Aslında sorun programda olduğunu sanmıyorum çünki yakkaşık 20 gün önce yükledim sorunsuz bir şekilde. Bilgisayarıma format attım ve böyle bir sorun çıkardı acaba sistemden eksik dosyalar mı var bilmiyorum. yeni cs5 dvdsi getiricektim onuda unttum..

Ayrıca program hiç kurulmuyor C: bölümüne bakıyorum ama adobe klasörü yok...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Sanırım format attığınızda programın bazı kurulum dosyaları silinmiş. CS 5'i tekrar yüklemenizi öneririm.

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Evet muhtemelen öyle olmuştur.

Erkan bey peki program içerisinde bulunan exit: doce 24 -0 fatal errors 103 erros 51 warning
bunların anlamını biliyor musunuz ?

Devrim

Üye
Tepki
0
@idris gümüş

Aynı sorunu şuan bende vevcut yardım ede bilecek arkaşlar varsa sevinirim Teşekkürler

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
@Devrim

Arkadaşım sorun dvd'de çizik olmasıdır ( Eğer Dvd'den yükleme yapıyorsanız ) ve muhtemelende çift katmanlı yani 8gb'lık dvd'dir çok hassas olduğu için tek çizik olsa bile kabul etmiyor işlemi....

Yukarı Alt