Photoshop Dijital Endüstri 2009 Görsel Eğitim Seti Çıktı

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Merhaba
Nihayet Photoshop Dijital Endüstri 2009 Eğitim Setimiz de yine yepyeni ve kaliteli bilgilerle dolu içeriğiyle siz değerli üyelerimizin kullanımına ücretsiz bir şekilde sunulmuştur.
Yine bu eğitim setimizle birçok yeni bilgi edinecek, Photoshop deneyimlerinize yenilerini ekleyerek kendinizi bu alanda bir çıta daha ileriye taşıyacaksınız.
Şimdilik Eğitim Setimizle Sizi Başbaşa bırakıyor faydalı olmasını diliyoruz.
Alper D.Y

1
2
3

https://rapidshare.com/#!download|548p1|2135984550|Dijital_Endustri_grafikerler.org.rar|245931|0|0

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Photoshop Dijital Endüstri 2009 Görsel Eğitim Seti'nde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Yararlanmak isteyen tüm arkadaşlara faydalı olması ümidiyle...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
@savarona

Grafikeler.Org 'u takip ederseniz devamının geldiğini ve geleceğini görebilirsiniz

gruenno

Üye
Tepki
0
Merhaba Hakan,

Öncelikle böyle çalışmalar için karşılıksız emek harcadığın için Allah razı olsun senden. Diğer videolarını indirdim ve seyrettim. Gerçekten çok öğretici çalışmalar olmuş. Dijital Endüstri videonu da indirdim ve şu an 2. bölümdeyim. Bu da harika.
Çalışmalarında en içten şekilde başarılar diliyorum. İnşallah çok güzel yerlerde olursun..

Allah'a emanet ol..

tweety

Üye
Tepki
0
Elinize sağlık umarım bu setler ile öğrenebilirim bu illet PS yi, ne kadar ugraştısam bir türlü cözemedim gitti PS yi :S PS hangi sürümü bu acaba 3 mü?

Yukarı Alt