Photoshop Dijital Endüstri 2009 Görsel Eğitim Seti Çıktı

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
gruenno yazdıklarınız için forumumuz adına teşekkür ederiz ,teşekkürler yakan arkadaşım :)

Tweety
Evet Photoshop'u bütün eğitim setlerimizi indirerek yavaş yavaş ,başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan forumumuzdan öğrenebilirsiniz.
Ve evet sürüm 3.

tweety

Üye
Tepki
0
Hakan Dağdeviren : daha önce çok set indirdim ama hiç birinden birşey anlamadım.
umarım bu faydalı olur. birde ders anlatımlarında kullandığınız Kısayol tuşlarınıda yazarsanız böylelikle daha rahat olur. onlarıda bilmiyorum cünkü..

GnyKbr

Üye
Tepki
0
Çalışmalar için teşekkürler ama rapidshare dışında başka bir yere upload etme şansınız yok mu? Çünkü premium üye olmayanlar dosya indiremiyor. İndirse bile bir tane dışında diğerini indiremiyor. Her defasında çeşitli hatalar veriyor.

Teşekkürler.

tweety

Üye
Tepki
0
@Hakan Dağdeviren

hmm peky ozaman video içinde söylüyorsanız problem yok.. teşekkürler.

Ali Akköz

Üye
Tepki
0
bu güzel eseri paylaşıma sunmanız çok büyük bir alçak gönüllülük. sağolun varolun. bu işe gönül vermiş, ister amatör ister profesyonel olsun; tüm arkadaşlarıma faydalı olacağı inancındayım.
çalışmaların devamını diler. saygı ve hürmetlerimi iletirim.

Tepki
0
Hakan abi eline sağlık snn sayende bakış açımız değiişti çok yararı oluyo bu setlerin ellerine sağlık Allah razı olsun.bide bişey soracaktım arkaplana radial gradient uyguluyosun ya dalga dalga oluyo o bnde olmuyo bi türlü yapamadım onu bnde dalga dalga değil ortada beyaz sonra griye doğru bi geçiş oluyo.tekrar teşekkür ederim....

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Rica ederim.
Sorununuzu biraz daha detaylı ve açıklayıcı yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba
Gradient editörden degre etki alanlarını değiştirebilirsiniz.
Daha açarsak degrade geçişlerini yumuşaktan serte doğru değiştirebilirsiniz.Bunu şimdi uzun uzun anlatamam, çünkü zaten birçok eğitim setimizde bunun mantığını defalarca anlattık ve uyguladık.Üstelik çok defalarca.
Mümkünse anlamadığınız yerleri tekrar ve daha dikkatli inceleyiniz.
Kolay gelsin.

Yukarı Alt