Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

photoshop filter gallery, yardım...

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında rudy tarafından paylaşıldı.

1. rudy

rudy Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    arkadaşlar merhabalar, grafik tasarıma yeni başladım, forumun da yeni üyesiyim...
    Tamam yeniyim ama programımda öyle saçma bir sorun yaşıyorum nerelere baktıysam kime sorduysam somut birşey elde edemedim. Filter gallery bölümğne geliyorum ancak, filtreleri seçmeme rağmen filtre uygulayamıyorum modu rgb'de herşeyi güncel, normal orijinali ve satın aldım..Başta uyguluyordum sonra çalışmamaya başladı.. Google da bakmadığım yer kalmadı :( Lütfen bir yardım, bir destek rica ediyorum.

El elden üstündür, teşekkürler......

2. Kemal Aksekioğlu

Kemal Aksekioğlu Altın Üye Altın Üye

filtre uygulayacağınız dosyayı gönderirmisiniz birde hangi filtreyi uygulamak istediğinizi yazarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar
  3. rudy

rudy Üye

arkadaşlar selamlar problemi çözdüm... zaten tahmin etmiştim altından dandik birşey çıkacağını. Filtreler kısmında minicik bir yerde göz sekmesi varmış onu kapatmışım :( teşekkür ederim...

Kemal Aksekioğlu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.