Photoshop ile yüzü berrak ve keskin hatları belli etmek yardım lütfen....

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
efekt gerçekten çok güzelmiş , bilen bir arkadaşımız bizi bilgilendirirse çok sevinirim

asilhan

Üye
Tepki
0
bunu yapan fotoğrafcıyla konuştum fotoğraf katmanını alıyormuş kopyalıyor siyah beyaz sonra gözleri felan siliyormuş keskinleştiriyormuş birşeyler söyledi ama anlamadım ayrıntıya girmedi lütfen birisi yardımcı olsun arkadaşlar

farukakgun

Üye
Tepki
0
Fotoğrafı iki layer olarak çoğaltın, birinde sadece yüz kalsın ikincisinde yüz dışında diğer yerler kalsın ikinci layerde Blur efekt vb. seylerle yüzü on plana çıkabilirsiniz

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HEG37

Üye
Tepki
0
katılıyorum iki layerın üstteki layerında sadece yüz kalsın ama saç göz dudak olmamasına dikkat edin sonra ona yapacağınızı yapın ama çok da abartmayın göz kararı diğer layerın üzerini kapatacağı için diğer layer da bir şey silmenize gerek yok

Tepki
4
Dostum Bak Video Felan Bizi Uğraştırma öncelikle bu profesyonel camera ile çekilmiş 1 ama sorun diğil 8 mp kamerada yeter
önemli olan layer dır ve efektler ilk olarak filtre bölümüne gir orada bu efekt var bi nevi yağlı boyaya benzer bişi kullanmış yüzü aydınlatım lekeleri silmiş ve belirteç kullanmış diğer adı keskinleştirici konstrastan da biraz siyahlık ver oldu bitti işte..

Yukarı Alt