Photoshop & Imageready gif yapımı Bar yükleme dersi (resimli anlatım)

Gevherhan

Üye
Tepki
0
üzgünüm ama ben konunun en başında takıldım yrdımcı olur musunuz..
yeni bir sayfa açtım,Rectangle tool ile bir dikdörtgen çizdim ama desen derken bu belirlediğim dikdörtgen değil mi desen? Ve hazır stylesları bulamadım yardım eder misiniz..

dodor44

Üye
Tepki
0
bir yazı ekleyin blending menüsüne gidin ve sadece Drop Shadow,Inner glow seçeneğini tıklayın. Sonuç aşağıdaki gibi olmalıdır:

ya bizim gibi yeni başlayan birileri için bunlar pek anlaşılır değil blending ne anlma geliyo bunlarıda bize söylerseniz daha iyi olur azda olsa bilenler içinsorun yok ama bizim gibiacemiler için bunlar çok yabnaci geliyo bize

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Blending options Photoshopta Layer efektleri uygulamak için ilgili layerda mouse ile sağ tıklandığında çıkan menüde yer almaktadır.

Bu menü altında o layer a vereceğiniz bütün efektler mevcuttur.

Tepki
7
Çok güzel olmuş ders için teşekkürler...yaa tüm paylaşımlarınız harika ve aydınlatıcı ...Benim gibi ömrünü :) photoshop başında geçiren biri için faydalı bilgiler...

Erkut59

Üye
Tepki
0
Ömer abi süper birsey olmus, hemen kendime birseyler yaptim ve güzel oldu ellerine saglik.

X-TÜRK

Üye
Tepki
0
Hem basit hem güzel .:)

Forumda tümü kalın, renkli ya da büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Teşekkür ederiz.

Yukarı Alt