PhotoShop, Yararlı bilgiler

Hacican1

Üye
Tepki
0
Paylaşım için teşekkür ederim

mcdost

Üye
Tepki
0
Merhabalar, tek bir soru için konu açmak istemedim, yararli bilgiler başlğını görünce aynı sorunla karşılaşan biri olursa ulaşabilir belki burdan diye buraya yazmayı uygun görüyorum, sorunum şudurki; orjinal boyutları yüksekliği 1 metre uzunluğu 2 metre olan orjinal boyutlarda çalışılmış bir tabela dizaynım var, bu sebeple cam gibi bir görüntüye sahip ki istediğim de buydu, orjinal boyutta önbellek zorlanıyor olsa da , daha önceki çalışmalarım sonucu büyümeden kaynaklanan pixelleşme sorunları gerçekten sıkıntılara yol açtığı için bu yolu izliyorum, bu konuda önerisi olan arkadaşlar varsa minnettar olurum, asıl sorunum bu dizaynı internette logo şeklindede kullanmak isterken jpeg görüntüyü küçülttüğümde yazının çerçevesindeki GLOWİNG EFFECT pixelleşiyor doğal olarak , bu sorunum hakkında önerilerinizi bekliyorum, glowing effectini çıkarırsam düzelir diyebilirsiniz belki ancak layer cut kullandığım için psd dosyamda şuan efekt layerla birleşik yani enbaştan tasarlamam gerekki bu mümkün değil, pratik bir çözüm önerebilen olursa çok sevinirim, saygılarımla.

Yukarı Alt