Professional Retouching (Profesyonel Rötüş)

Ertürk

Üye
Tepki
0
Fotoğrafçıların 2 dakikada yaptığı şip sak rötüşlardan farklı bir adım bu bu rötuşun sanatsal yanıdır, çaışmada sadece Stamp Tool aracı kllanılmıştır.

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Çok büyük fark var orjinal bir çalışma olmuş elinize sağlık

Ertürk

Üye
Tepki
0
Aşamaları tek bir aracı kapsıyor, ama bu aracın mükemmel profesyonellikte kullanılması gerekiyor.... Stamp Tool

Ertürk

Üye
Tepki
0
@kerim öksüz

olması gerektiği gibi mükemmel bir çalışma, aşamalarını ders halinde vereceğim

Tepki
5
Kolay kolay beğenmem fakat bu gerçekten tek kelimeyle harika:)çok beğendim..Aşamalırını beklıyor olacağım:)Ellerinize emeğinize sağlık Ertürk bey.

Fakat şunu da söylemeden geçemiyeceğim bence gözaltlarına çizgi falan koysaydınız yada başka yüzümüzde çizgi yada hafif çok az izler bence çok daha gerçekçi olurdu.gözaltlarının oynandığı çok belli...

Ertürk

Üye
Tepki
0
@nergis kamer

amacım her zaman mükemmeli yaratmak, amerikada sadece surat rötuş işlemleri için grafiker yetiştiriliyor mükemmel bir standat anlatamam size

Arkadaşlar bu çalışmaya özel stampa kullanım dersini yakında koyacağım siteyei profesyone rötüş, şunuda unutmayalım fotoğrafçıların yaptığı rötuş değildir sadece ince oynamadır rötuş (retouch) bunun asıl anlamı var olan sistemi restorasyona uğratmaktır, sistem üzerine sistem kurmaktır ortaya çıkan komposizyon ise sanat niteliği taşımalıdır... Teşekkürler

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
Herşey iyi güzel de ben gözdeki olayı anlamadım. Yüz düzelirken göz neden mat ve cansız bir hal almış?

Yukarı Alt