Professional Retouching (Profesyonel Rötüş)

Ertürk

Üye
Tepki
0
@Erkan_Nehir

Erkan, şunu söyleyim özgürsün 1 2.si ise yanlış anlıyorsun 3.sü ise benim amacım öğretmek arkadaşım öğretmek burada tekrar tekrar tartışma baabınla laf anlatmak değil , bilmeyen arkadaşım gelir ben onu en iyi şekilde eğitirim benim işim bu

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
@Ertürk
Şimdiye kadar forumda eğitici ve öğretici amaçlı 1 tane dahi konunuzu göremedim. Yaptım deyip geçmişsiniz. Umarım en kısa zamanda nasıl yapıldığını da ÖĞRETEN dersler paylaşırsınız. İşim öğretmek diyorsunuz ama 1 tane ders konuzunuz yok. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ertürk

Üye
Tepki
0
@Erkan_Nehir

Erkan bey artık bişey demek istemiyorum keşke sizde benim gibi bazen sabahlara kadar çalışıyor olsaydınız çalışma koyamazdınız henüz siteye kaydolduğum 2 hafta oldu tabiki bende çalışma ekleyeceğim ayrıntılı olmamakla beraber 1 adet anlatım yani proje geçişli bir çalışma var ama eğer amacınız beni karalamak filansa eleştiri oklarınızı biraz köreltin isterseniz yada özelden görüşelim istediklerinizi size anlatabilirim.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
@Ertürk
1- Benim saat kaça kadar çalıştığım hakkında beni tanımadan fikir sahibi olmanız çok şaşırtıcı...
2- Kimseyi karalama gibi bir amacım yok. Yaptığınız çalışmanız hakkında sorduğum bir soru buralara kadar geldi ve hala cevap bile vermediniz. Ben buyum. Ben yaptım oldu dediniz geçiştirdiniz.
3- "Ben bu siteye bişey öğrenmeye değil öğretmeye geldim" şeklinde bir yaklaşım tarzı ile, bırakın sertifika sahibi olmayı, isterseniz Adobe yazılımını siz yazmış olun, benim gözümde yeriniz bellidir...
4- Umarım birgün öğrenecek çok şey olduğunun farkına varırsınız....
iyi çalışmalar dilerim.

Ertürk

Üye
Tepki
0
@Erkan_Nehir

Valla Erkan bey ben sizin için yaşamıyorum hiçte yani sizin yazdılarınızı pekte ciddie almak istemiyorum işin açıkçası yani benim gözümde yeriniz belli filan bunlar uydurma laflar tamam mı?? şimdi öyle madde madde düzenli görünüm çabasına da girmeyin. ve şunuda söylüyorum bu evabımdan sonra her ne yazılacak olursa olsun o konuya bir daha bakmayacak ve açıklama yazma zahmetinde bulunmuyorum şu anda creative tasarım yapıyorum moralimin yüksek olması gerek olmadık önemsiz şeylerle uğraşmak istemiyorum... size başarılar, başarılı olun ki tartışabilin, rakipleriniz yanıbaşınızdaysa onları yerle bir edin sana bir tavsiye erkan bazen tecrübeyi dinlemek gerekir. Konu kapanmıştır.

sabrierol

Üye
Tepki
0
başlamışken ablanın burnuna da bir estetik yapılsaymış olurmuş :)) ellerinize sağlık bence güzel olmuş amaç kusur aramak değil, keyifle bir şeyler öğrenmek olunca ayrıntılar o kadar da mühim değil.paylaşım için teşekkür ederim.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
ertürk bey çalışmanız için ve paylaşımınız için çok teşekkürler,
eğer mümkünse bunu bir ders halinde, grafikerler.org'ye eklerseniz çok memnun oluruz.

xBoromiRx

Üye
Tepki
0
Valla ertürk kardeşim ben 13 senelik grafikerim. Bu kadar kendimi büyütmüyorum. Ayrıca sizin bu rutuş dediğiniz işi afedersinizde xxxxxxxxxxxxxxx ve sizinkinden 1500 kat daha doğal olur. Kendinizi bu kadar kaf dağında görmeyin ve milleti terslemeyin bence. Yaptığınız iş doğallıktan çok uzaklaşmış diyeceksinizki bu rutuş sanat değeri olacak ben de diyorum ki madem rutuş yaptın dudaklarla, çenedeki kıllarla neden oynamadın? Sende dicenki doğallıkdan çıkar o zaman :) bende dicem o zaman gözle neden oynadın da doğallıkdan çıkardın robot gibi bişey olmuş arkadaşım bu. Bunun sanatlada alakası yok rutuşlada doğallıklada. Neymiş Adobe bilmem neyiymiş:) tek tool aletiyle yapmış mış yemezler ertürk kardeşim burası yemez sen yeni yetme grafiker arkadaşlara anlat derslerini devam et :)))

Tepki
4
@xBoromiRx

yani şu yazdıklarını takdir etmeden yapamıcam arkadaşım ne güzel gerçekleri yazmışşın bunu senden başka kimse de çıkıp yazmamış doğru söylüyosun, arkadaş kendini picasso gibi biri görüyor heraldeki yok creative tasarım yapıyomuş da moralmişde ukalalık diz boyu her cümlede kendini övmüş durmuş ayrıca eklediği çalışmada hiç ahım şahım abartılacak bi çalışma değil neki bu yani programı bilen herkes yapar bunu kendini övmekde neyn nesi yani sen bununla övünüyosan ben ozaman ... nyse... hem KİME NE DERSİ VERSİN KARDEŞİM? BU ADAM ANCAK DERS HAZIRLARIM HAVALARINA GİRMİŞ AMA NE EKLEDİĞİ Bİ DERS VAR NE BİŞEY eklesede öğrensek bu işleri Creative abiiii elini öpelim bi uzat da :)

Yukarı Alt