Projeyi Editleyemiyorum ~ Uzatamıyorum

orbjk

Üye
Tepki
0
Alttaki projeyi indirdim.Açıp title kısmından yazıları editledim.Ama make video ve ya export kısmından kayıt ettiğimde sadece bir kısım kayıt oluyor :S Bazı projelerde ise editleyemiyorum.Ve hiçbirinde uzatamıyorum.Bu konularda yardım gerek :confused:

http://s2.dosya.tc/86.zip.html

Tepki
4
sorun şu:
proje dosyasının içerisinde footage kalasörü var onun içerisinde MonsterStill.psd dosyası var o bahsettiğiniz yazı orda yazılı sen photoshop ile aç onu istediğin gibi düzenle kaydet. sonra projeyi yeniden aç istediğin gibi olur.
kolay gelsin.

orbjk

Üye
Tepki
0
Eyvallah hocam sağol

Hocam birde bi sürü bölüm var projede ae ile açınca yani make video diyip kayıt kapınca sadece o bölümü kayıtlıyor.Nasıl tamamını kayıtlarım yani tam olarak

Tepki
4
@orbjk

ana projedeyken ctrl+m ye basıp render bölümüne geçiniz ve gerekti ayarları yaptıktan sonra render alabilirsiniz

orbjk

Üye
Tepki
0
Render yapıyorum ama ana proje yok tek tek bölümler var birinde effectler birinde camera ayarı birinde yazılar falan filan..Render ayarlarını yapıyorum quick time ve ya wmv olarak kayıtlıyorum.Ama proje tam olarak yansımıyor :S

Tepki
4
Tam olarak izlenmiyor derken açıklamıyorsunuz. Bakın sorunu açık bir dille yazmazsanız anlayamam. siz olmuyor diyerek yazıyorsunuz. anlayamam o zaman açıklama yapmazsanız sağlıklı bilgi veremem. önce sorununuzu izah edeceksiniz bende anlayacağımki yardımcı olabileyim. şimdi bana baştan net olarak sorununu anlatırmısınız?

orbjk

Üye
Tepki
0
Şimdi ben hazır proje indirip yazıları editliyorum.Sonra render yapıyorum ama o renderi sadece 1 bölüm için yapıyor kaydedincede eksik oluyor mesela atıyorum yazı dönmüyor ya da effectler görünmüyor yani bi kısmı olmuyor sadece render yapılan bölümdekileri kayıt etmiş gibi oluyor

Tepki
4
sana mesajlada izah etmiştim ama tekrar yazayım.Ana projeye bütün comp ve layer leri bir araya getir . sonra ctrl+m ile render bölümüne geç avi veya başka istediğin formatı seç render e bas. hepsi bu sana daha öncede yazdım ama hala yapamamıssın başka nasıl anlatabilirimki size:)

Yukarı Alt