Rapidde Beklemeyin!

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Rapidshare'da 'Free' tuşuna bastıktan sonra gerisayım başlayınca alttaki java kodunu adres çubuğuna yapıştırın ve enter layın. Bu kadar basit. Tarafımdan denenmiştir ve çalışmaktadır.

Bi problem olursa, başlattan internet explorer ın üstünde sağ tuşa tıklayın/özellikler tuşunu tıklayın/tempory internet files ve cookileri silin hiç bi şekilde sorununuz kalmaz.

İnterette dolaştığınız browserın indirme yöneticisi dosyayı indirirken java hatası veriyor. Bu yüzden Internet Download Manager programını kullanın.

javascript: function nl() { for (var i=97; i<=122; i++) { c="count"+String.fromCharCode(i); try { eval(c); eval(c+"=0; f"+c+"()"); break; } catch(e) {}; };} nl();

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Erkin bey;

Güzel bir paylaşım teşekkürler benim premium var fakat keşke şöyle birşey olsa aynı anda 5 - 6 dosyayı indirebilecemiz free bir java kodu olsaydı ama paylaşımınız için teşekkürler:)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@Mehmet KIYMIK

Premium hesap kullanıyorsanız Rapid sitesinden Download Manager programını indirip aynı anda 5 download yapabilirsiniz.

Saygılarımla.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Serkan Baysal

Serkan bey,

Anlatımımda bir yanlış anlaşılma oldu benim için demiyorum ben zaten indirebiliyorum free kullanıcılarda keşke 5 - 6 dosyayı indirebilecekleri bir java kodu uygulaması bulunsa demiştim bende premiumdan kurtulurum o maksatla ama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Yukarı Alt