Sanal alışveriş güvenli mi ?

İnternetten alışveriş yaparmısınız ?

• Evet

• Hayır

• Ara sıra

• Toplam katılım
    17

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sizce internetten ürün almak risklimidir ne dersiniz
İnternetten alışveriş yaparmısınız ?

Tepki
31
kredi kartı ile bazı belli başlı sitelerin dışında
yada diğer sitelerden banka havalesiyle yapıyorum

Tepki
3
Gidip Mağazada Aldığınızdan daha güvenlide olabiliyor ben bu güne kadar çok alışveriş yaptım ve hep memnundum bi sorun yaşamadım.. Tabi hangi sitelerden alacagınızı bilmenizde fayda war..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
İnternetten şuana dek sadece 1 ürün aldım ve gerçekten güvenilir bir şekilde aldım. Yalnız cihazımda(telefon) arıza çıktı hemde ilk haftada, sanal alışveriş yaptığım için arıza konusunda çok uğraştım diyebilirim, tek kötü yönü bu olsa gerek..

Tepki
7
İnternetteki alışveriş sitelerini sadece ve sadece ürünlerin fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi edinmek için kullanıyorum ki nette alışverişin güvenli olduğunu düşünmüyorum.Dokunmadan alışveriş yapılmaz : )

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Güvenli olduğuna inandığım bir kaç platform harici kesinlikle alışveriş yapmam. Yaptıklarımdada bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Örneğin gerçek mağaza zinciri olan firmaların internet siteleri güvenlidir diyebilirim.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
burada şöyle birşeyde karşı taraftaki sitenin güvenilirliği kadar bilgisayarlarda önemli artık siteler çok daha güvenli ancak bilgisayarlarımız öyle değil siz siteden alışverişinizi yaparken kredi kartı bilgilerinizi site üzerinden değilde bilgisayarınıza sızan korsan klavye kayıtları ve ekran görüntünüzü inceleyerek çalabiliyor.

Yukarı Alt