Selam arkadaslar.. AT siyah beyaz....

logarita99

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
Sanat gibi güzel sey varmi Dünyada yaaa, heleki Resim..... Iyiki baslamissin bak.. Cok vakit kaybetmissin ama nereden dönülse zararin kar. Hem bu ruhumuzu beslemek icin, kimse icin cizmeyelim zaten, biz haz aldigimiz icin cizelim bosver...

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
aynen katılyorum hocam sevmediğim işi hayatta yapmam zaten ucunda para olsa da yapmam öyle bi huyum var.sırf bu yüzden çok fırsat teptim ben...resimde de sevdiğim sadece çizgidir. oldum olası çizgiler beni çok etkiler. seneler evvel bir arkadaş ankara yüksel caddesinde çizimlerini getirip göstermişti bana o zaman çok etkilenmiştim gözüme harika göründüler.evde öyle çizebilirmiyim diye birkaç deneme yapmıştım ama nafileydi tabi:)..sonraları o arkadaşı kaybettim ama çizimler hala hayalimde kaldı. itiraf ediyim ki şu an onu taklit etmeye çalışarak karalıyorum ve yaklaştım sayılır !! o sanat talebesiydi onun gibi çizemem tabi ancak stil olarak yakaladım sayılır.benim şu son resimlerdeki stilim onun stiliydi işte...

logarita99

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
Etkilenmen güzel ama taklit etmeye calisma cünkü o zaman kendi tarzini zor bulabilirsin, ama su anki seviyen bence cok iyi, bende cizgileri cok seviyorum.....

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
o arkadaş daha çok sizin gibi figür çalışırdı ve harikaydı. inanılmaz çizimlerdi hala hayal meyal hatırlıyorum. ben de işte o tekniği portrede uygulamaya çalışıyorum şimdi..sizin de beğenmenize sevindim..figürde çizim olarak eksikliğim var onun da farkındayım...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
@meganne
Ben de üstad değilim ben böyle çizimler bile yapamam herhalde, benimde hiç bir sertifikam yok, hatta ortaokul 1.sınıftan terk ettim ben okulu.
Sadece gördüklerimi söylemeye çalışıyorum bu sitede "işe yarar belki" diye.
Birilerine faydan oluyorsa ne mutlu bana.

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
hocam yorumlarınız ve üslubunuzdan hiç de ortaokul terk gibi durmuyosunuz bence tevazu gösteriyosunuz...:) kaldı ki insan kendi kendini geliştirmezse okul da fayda etmez..
bence sanatı algılayan bir göz en az o sanatı meydana çıkaran eller kadar değerlidir..çünkü sanat denilen şey bir kültür olayıdır. o gören gözler olmasaydı çizimlerin ne değeri olabilirdiki ?? anlamayanların eline altın verseniz bakır zannederler hayat böyle işte...

Yukarı Alt