Sıfırdan Salon Tasarım Reklam(Zor Çizimler)Mutlaka Görün

oNuR_100

Üye
Tepki
0
ellerine saglık birader çok süper olmuşş... bunu detaylı bir şekilde anlatabilirmisin

oznur

Üye
Tepki
0
ya gerçekten mükemmel düşüncelerini yansıtman bile çok güzel.gerçeten çalısmaların çok hosuma gidio ve benden yasçada büyüksün o yüzden hakan abi dememde bi sakınca yoktur umarım banda yardımcı olur düşüncelerinizi paylasırsanız cidden mükemmel olur gerçekten sizden öğrenilcek çok sey var( en azından benim için öle) eline sağlık

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Teşekkür ederim Öznur Hanım güzel yorumunuz için.
İçinizden nasıl geliyorsa öyle hitap edin. Ağabey, bey...

Aslında eski bir çalışma bu.
Tabiki bu ruh tamamen insanın içinde başlar içinde tasarımın gün yüzüne çıkmasıyla son bulur.Ve devingendir, birbaşkası daha olgunlaşır yavaş yavaş içinizde ve gerisi ...

Öte yandan sitemizde benimle beraber birçok arkadaşımızın Photoshop dersleri,corel,ai bölümlerinde derslerimiz var, oradaki derslerle ve derslerdeki pratik bilgilerle hem tasarım bilginiz hem zamanla tasarım ruhunuz gelişir, ve size katkısı olur bu doğrultuda.
İndirip izlemeniz ve uygulamanız mutlaka yararlı olacaktır.
Tekrar Teşekkürler.

kriptonik

Üye
Tepki
1
ben de bu çalışmanızı yeni gördüm Hakan bey gerçekten mükemmel oturmuş objeler.. ve hepsi çok şirin görünüyorlar.. (Öznur hanımı hatırladınız sanırım:) ) Öznur hanımın düşüncelerine bende katılıyorum..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Teşekkürler Sayın Kriptonik yorumun için, evet eski bir çizimdi, ps de ilkdefa içmekan denemiştim işte,ortaya böyle birşey çıkmıştı.

Hatırladınız sanırım derken?

Teşekkürler.

kriptonik

Üye
Tepki
1
Öznur hanım bir çalışmanıza yorum yaptığında bey/ hanım demiştiniz ya, sonra öznur adında hem erkek hem bayan arkadaşınız olduğunu söylemiştiniz..
Çalışma gerçekten hayal gücü isteyen bir çalışma , bir de sabır gerektirdiği kesin.. Allah daha çok sabır versin size ki, hep böyle güzel eserler oluşturun, biz de eserlerinizi görmeye devam edelim..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Teşekkürler kriptonik iyi dilekleriniz için, sizin için de aynı şeyleri diliyorum.

Hatırladım şimdi evet =)

Yukarı Alt