Şık Polis Armaları (Polis Logo Çalışmam)

Tepki
17
Bir nevi reprodüksiyon yapmışsın. Logo tasarımı değil.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Emniyet_Portal
Daha önce yapılmış ve şu anda kullanımda olan bir çalışmayı birebir alarak sadece birkaç ton renk oynaması yaparak (ki ben bir fark göremedim) aynı çalışmayı farklı kaydetmek ve bu çalışma bana aittir demek tasarım değildir... Yaptığınız tüm çalışmalar (daha doğrusu yaptığınızı iddia ettiğiniz) zaten mevcut çalışmalar. Grafik tasarım nedir, tasarım ilkeleri nedir, tasarım nasıl yapılır vs gibi konuları biraz daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim...

danisman

Consultant
Tepki
30
Sanırım arkadaşımız jpg veya resim formatında olan çalışmaları, vektör olarak çizmiş veya ben öyle anladım : )

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@danisman
Evet olaya hiç bu yönden bakmamıştım...
Eğer öyle ise "jpeg logolar nasıl vektör hale getirilir" konusunda mükemmel çalışmalar... :)

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Emniyet_Portal

Konuyu buraya aççağınıza polis logolarını vectörel olarak çizdim ve paylaşıyorum diye paylaşım yerine açsaydınız daha yerinde bir hareket olurdu.

Emniyet_Portal

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Emre sitede Yeniyim Daha abicim 2 gündür burdayım onlan dolayı yer yurt bilmem burda kusura bakma hatam olmuşşsa affola.

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@Emniyet_Portal

Hatanız zaten var olan logoyu kendi çiziminiz gibi konu açıp yorum bekliyorsunuz.
Yada biz öyle anlıyoruz.
Ben sadece bu konu ancak şu şekilde açılırsa daha doğru olurdu dedim.
Bence bir logo en baştan farklı bir şekilde tasarlanmadığı sürece bu şekilde konu açılıp yorum beklenmez.

İyi forumlar.

Yukarı Alt