sitedeki duyuruları güncellemek

burcubuffy

Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba.
benim şöyle bir sorunum var. ben bir site yaptım. daha tasarım aşamasında ancak müşteri duyuru sekmesi gibi bir şey istiyor. yani sitesiyle ilgili 3-5 duyuru kayacak. tıklayınca o duyuruyla ilgili kısa yazıya gidecek. hani kayan haberler şeklinde olanlardan. araştırdım biraz kayan haber kodları bulunuyor ama bu duyuruların, haberlerin güncellemeleri nasıl yapılacak bununla ilgili birşey bulamadım. bir yönetim paneli falan mı gerekir? yani adamın duyuruları hep aynı kalmayacak sonuçta. bu işin altından nasıl kalkarım? kodlama bilgim pek yoktur. hazır kodları bile siteye entegre etmekte zorlanan hatta bilemeyen bir insanım. lütfen yardım edin, yol gösterin:confused: şimdiden teşekkürler

Tepki
6
Seninde söylediğin gibi bunun için veritabanından veriyi çeken admin panelinde yeni duyuru ekleyen düzelten silen bir php veya asp vb. kodlama gerekiyor.

Burda ki içeriğe bakabilir. Ayrı olarak google'da araştırarak işini görecek kadar ayrıntılı anlatımlar bulabilirsin.. :)

burcubuffy

Üye
Tepki
0
@Cihat Şeker

işte sorun da burada başlıyor. bunu yapacak kadar kodlama bilmiyorum. hazır bulup, siteye uyarlama şansım var mı? böyle panellerin ,nternette kodları var mı? ücretsiz rastlamadım pek. of ne yapacağım. çok zor durumda kaldım :(

Yukarı Alt