(Siteyi bugun teslim etmem lazım)Ftp ye Upload sorunu !

mkddizayn

Üye
Tepki
0

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.

FTP sunucuma flash yaptığım siteyi upload etmeye çalıştığımda bu hatayla karşılaşıorum bana yardım edin bugun teslim etmem lazım..:(:mad:

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Ftpye sağlıklı dosya aktarımı yapmak için ftp programı kullanmanızı öneriyorum.

FileZilla - Client Download adresinden filezilla ftp programını indirip kurun. Programda Türkçe dil desteği mevcut.

Dosya > Site yönetimi > yolunu izleyerek yeni site butonuna tıklayın.

Sunucu kısmına: ftp.siteadresi.com
Sunucu Türü: Ftp file transfer protocol
Giriş türü: normal
Kullanıcı adı: ftp kullanıcı adınızı yazınız
Şifre: şifrenizi yazınız.

Bağlan butonuna tıklayarak ftpye bağlanabilirsiniz.

Dosyaları Puplic_html veya httpdocs dizinine sürükleyip bırakınız.

mkddizayn

Üye
Tepki
0
burdanda olmuyo ama kendi hostuma attığım zaman çalışıyor başka bi yöntem varmı acaba

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Alan sağlayıcınızla görüşüp dosya aktarma/indirme izinlerinizin aktif olup olmadığını öğreniniz.

Tepki
5
eğer linux bir hosting kullanıyor ise www.domainadın.com/cpanel adresinden sitenin kontrol paneline girip oradan Dosya Yöneticisi bölümüne girerek oradan dosyaları upload edebilirsin.

Tek tek upload ile uğraşmamak için root dizin içinde iken hepsini seç ve ziple (dikkat ara olmaz zip) sonra o zip dosyasını dosya yöneticisi ile upload et ardından eklenen zip dosyasını seç ve sağ üstten çıkart tuşuna bas.

bunu da yapamıyor isen servis sağlayıcın ile görüş

mkddizayn

Üye
Tepki
0
herşeyi denedim olmuyor başka ftpye attığım zaman sorun çıkmıyo. bu ftpye başka flash attığımdada çalışıo ama sitenin swf dosyasını atamıyorum lütfen yardım edin okadar uğraşım elimde kalıcak

mkddizayn

Üye
Tepki
0
Çözümü Buldum :D

meğer hosting alanında problem olmuş benm 350 mb olması gereken alan 10 mb olmuş :D

Yukarı Alt