sulu boya vazo ve çiçek

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Renk ve karakalem konusunda yeteneklisiniz sanırım.
Çalışmalarınızdanda anlaşılıyor zaten..
ellerinize sağlık..

Tepki
4
@Hatice Ceylan

@Buse Türüdü

yorumlarınız için tesekkurler ewet yeteneklıyım dıyebılırım ama daha ogrenmem gereken bırçok eksıgım var.tesekkurler..

ismail koc

Üye
Tepki
0
güzel çalışma olmuş fakat bu suluboya tekniğine uygun değil daha çok guaj boya tarzı olmuş biraz araştırma yapsaydınız keşke ya da yapmışsınızdır fark edememişsinizdir. suluboyada kağıdın ya da zeminin beyazlığıda bırakılır. sizi cesaretinizden ötürü kutlarım... ama kurallara uymak gerekli değilmi.

Tepki
25
diğer çalışmanızdaki yorumumla aynı olacak malesef teknik suluboya kesinlikle değil araştırmalısınız derim...

Tepki
4
@ismail koc

@Dilek Doğrusöz

bende sıze tesekkur ederım actıgım konualrı yorumsuz bırakmadıgınız için ama sız benım çalısmalarımı suluboya degılde teknıgı neyse onunla yorumlarsanız sevınırım sadece sulu boyayla yaptıgım için resımlerı oyle bır baslık kullandım sadece yoksa teknıgı bılmedıgımden degıl tesekkurler arkadaslar

Tepki
100
teknik konulara bir şey diyemeyeceğim lakin,
çiçekleri koyduğunuz küpte bir perspektif sorunu var galiba...

Tepki
25
halit bey çalışma incelnirken mutlaka ve mutlaka teknik nedir önce bunu öğrenmeye çalışır insanlar bir sergiye gittiğinizde muhakkak teknik hakkında bilgi sahibi olursunuz sonra konu ve diğer unsurlar dikkat çeker en azından ben öyle düşünüyorum ve ona göre yorumlarımı yapıyorum siz başlık olarak suluboya dememiş olsaydınız tekniğiniz muhakkak soracaktım kompozisyon olarak değerlendirmem gerekirse soldaki çiçeğin işlenişini beğendim yapraklar hep aynı tonlamada olmuş yani ışık gölge oyunları çok ii değil. ayrıca vazonun oturduğu yer ve kenarına yapmış olduğunuz süslemeler sanıyorum bir duvar görüntüsü ama vazonun oturduğu yerde o zaman bozukluk var perspektif olarak bunu ii gözden geçirmelisiniz düşüncenize ve ellerinize sağlık halit bey...

Tepki
4
@Emine Şahin

@Dilek Doğrusöz

bundan sonra daha dıkkat etmeye calısırım ama ben bunları sadece sıkıldıgım zaman zamanımı degerlendırmek için yapıyorum oyle sergı gıbı buyuk hedeflerım yok çunku daha çok eksıgımın oldugunu dusunuyorum elestırılerınız içinde tesekkeur ederım çunku hatalarımı daha kolay gormeme yardımcı oluyor bu yuzden bunlara ıhtıyacım var

Yukarı Alt