sürekli iş: image manipulation, karikatür, çizgiroman

beyazelma

Üye
Tepki
0
merhaba,

size JPG olarak sunulacak orijinal fotoğrafı kullanarak, o fotoğrafın bazen "karikatür", bazen "çizgiroman" tarzına getirilmiş halini istiyoruz. photoshop cs5 tercihimizdir. iş sürekli olup, her gün yeni resim iş(ler)i verilebilir.

bu ilana cevap verecekler, lütfen kendinizi kısaca tanıtıp, hangi şehirde ikamet ettiğinizi belirtin. şu ana kadar yaptığınız çalışmalardan gösterebilirseniz seviniriz. tabii sormak istediklerinizi de çekinmeden sorabilirsiniz.

özel mesaj ile bizimle irtibata gecebilirsiniz. ayrintilari daha sonra yüzyüze, telefon, skype veya e-posta yoluyla görüsebiliriz.

Hiçmen

Üye
Tepki
1
Merhaba adım Hasan Çimen eskişehirde ikamet etmekteyim. daha çok matbaa grafikerliği işleri yaptım fakat sizin istediğiniz çizgi roman ve karikatür işinide yapabilirim. Yalnız konu hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim. ben forumda iletişim bilgilerinizi göremedim. size iltişim bilgilerimi veriyorum. İletişime geçerseniz daha ayrıntılı konuşabiliriz...

Görüşmek üzere saygılarımla

Hasan Çimen
hsn

Hiçmen

Üye
Tepki
1
Pardon touchpad azizliğine uğradım ve istemeden size mesajı yarım gönderdim.

İletişim bilgilerim aşağıdadır. Telefonla konuşmak tercihimdir.

Hasan Çimen
hsn.cmn1111@gmail.com
05313665833

Tepki
0
Freelancer, Grafik Tasarımcı ve Karikatürist olarak çalışıyorum.
Konu hakkında, iletişim bilgilerinizle birlikte leventgercek@yahoo.com'dan irtibatlaşabilirsiniz.
Saygılarımla, Levent Gerçek

Yukarı Alt