Swf den Flaya Geçiş (soru)

zezak

Üye
Tepki
0
Merhaba arkdaşlar swf templateleri fla ya sorunsuz şekilde nasıl çevirebiliriz..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
İnternetten arama yaptıysanız, şu bilgileri görmüş olmanız lazım. Ne Flash'da nede diğer programlarda swf. dosyası fLa. haline %100 dönüşemez. Tabiki bunun için programlar var %90 çeviriyorlar ama fazla layerlar,fazladan frameler de eklenmiyor değil..

Google'den swf to fla diye aratırsanız ilgili yazılar ve programlar karşınıza çıkacaktır..

Saygılarımla,
Buse Türüdü

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sothing Swf Decomplier programını öneririm size. Bu zamana kadar hep bu programı kullandım ve sorunsuzca bütün nesneleri fla ya çeviriyor.

Tepki
4
sorunsuz olması imkansız cünkü ve dinamik siteyi decompile etmen de anlamsız olur mesela

tavsiye eğer örenmek icin editliyorsanız problem yok ama template kullanmak icin editleniyorsa bunun hiç bir faydasını göremezsiniz her zaman böle forumlarda yada net cevap aramak zorunda kalırsınız. ki bulacağınız bilginin de coğu sizin işinize yaramıycaktır.

kahramu

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar merhaba ben flash slide show builder programıyla resim slaytı oluşturdum resimlerin üstünde programın reklamı gözüküyor ve bunu silmek istiyorum mecburen swf den flaya dnüştürüp Flash'ta silmem gerekiyor dediğiniz dönüştürücüyü deneyecepim inş faydalı olur teşekkür ederim...

Yukarı Alt