Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

UC Logic Artisul Yarışma Bilgilendirmesi

Konu, 'Tişört Tasarım Yarışması' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Başkan Yetkili Kişi Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba değerli grafikerler.org üyeleri.
    Hepinizin bildiği gibi t-shirt yarışmamızın sonuçlarının açıklanacağı tarih geldi çattı.
    Biliyorum ki hepimiz heyecanlıyız ve kimlerin dereceye girdiğini merakla bekliyoruz, ben de öyle.
    Ancak şimdilik sonuçlar elime ulaşmış değil fakat üzülmeyelim.
    Çünkü bana gelen mesaja göre sonuçlar bu akşam yayınlanacak ve bizler kimlerin hangi güzel çalışmaları derece yapmış göreceğiz, arkadaşlarımızı tebrik edeceğiz. Benimde birkaç favorim var aslında ama bakalım tahminim doğru çıkacakmı :)
    Ben sadece bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim çünkü biliyorum ki hepmiz heyecanla sonuçları bekliyoruz.
    Tamam o halde, bu akşam her akşamkinden daha fazla grafikerler.org'dayız.
    Sevgiyle kalın ; -)

2. Yasemin Ertosun

Yasemin Ertosun Altın Üye Altın Üye

Meraktan çatlamak bu olsa gerek :) 10 dakikada bir sayfayı yeniliyorum. Sonuçlar ne Zaman açıklanacak ?

Sponsorlu Bağlantılar
    Admin bunu beğendi.
  3. Hakan Dağdeviren

Hakan Dağdeviren YOK Yetkili Kişi Genel Sorumlu

aynen. kimin çalışmaları kazandı acaba. biz de merakla beklemekteyiz admin bey : )
    sizin çalışmanızı hatırlıyorum ben yasemin, favorilerime eklemiştim.
    bakalım nolacak.

4. Değerli Admin daha fazla bekleyemeyeceğim yarın sabah iş var vatan hizmet bekler, sanırım sonuçları yarın açıklayacaksınız iyi geceler.

Mustafa Nur Öncel bunu beğendi.
  5. Ailecek bekliyoruz. İnşallah hak eden kazanmıştır.

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.