Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Yardımm lazım yardım edebilcek biri var mı ?

Konu, 'Tişört Tasarım Yarışması' kısmında aayyss_ tarafından paylaşıldı.

1. aayyss_

aayyss_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Corel Draw x7 kullanıyorum ama bana x8 bi çalışma gelmiş nasıl açabilirim fikri olan var mı ?

2. Önce x8 yüklü bir makinede açıp x7 olarak kaydetmek gerekir. Sonra x7 yüklü bir makinede açabilirsin. Fakat x8'e ait bir özellik, x7 de sorun çıkarabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
  3. Kemal Aksekioğlu

Kemal Aksekioğlu Altın Üye Altın Üye

hala açamadıysanız dosyayı ya upload edin linkini verin ya da mail atın x17 'ye çevireyim kemalaksekioglu@gmail.com

Tuncer Özkan bunu beğendi.
  4. matbaa06

matbaa06 Ankara Matbaa

En sağlıklısı, dosyayı gönderen kişiden versiyonu düşültüp size tekrar göndermelerini istemektir.

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.