Yatay Tek Kırım Broşür

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Firmanın logosu değişmeden önce yaptığım bir çalışmaydı, (logo değişince güme gitmişti) dosyaları karıştırırken gözüme çarptı bende geçmiş zamanda yaptığım bir tasarım üzerindeki hatalarımı, geliştirmem gereken yönlerimi görebilmek adına ekledim. Değerli yorumlarınıza...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Eline sağlık...
Eyer basılmamış olsaydı "genel görünümü için, tipografik düzenlemeler yapılması gerekiyor bence" derdim.
Hoş çalışma olmuş.

Başarılar b3krkdk.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@Şener CANÖZ

Basılmadı, basılamadı logo değişti. Ayrıca gördüğünüz düzeltme yapılması gereken notları söylerseniz çok mutlu olurum. İnsan kendi hatalarını yada yetersizliklerini tam olarak göremiyor. Kendimi geliştirebilmek adına hatalarımdan ve yetersizliklerimden beslenmem lazım. Nolur onları gözüme gözüme sokun... :)

Ayrıca yorumunuz için teşekkürler...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Teşekkürler Şener Bey ALTIN ORAN ile ilgili küçük bir araştırma yapmıştım önce gerçekten çok etkileyici bir bilgi... Tipografi ile ilgili de bilgilerimi geliştirmeye çalışmanın yanı sıra uygulamalarıma da yansıtmaya çalışıyorum tabi her zaman mümkün olmuyo. Daha güzel çalışmalar ile karşınıza çıkabilmek için sizlerin eleştirileri, yorumları ve yönlendirmeleri çok etkili oluyor fakat bu aralar forum biraz sessiz, biraz durgun gibi geldi bana...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Sene sonu olduğu için iş yoğunluğu artmıştır arkadaşların...
Profesyoneller sık gelemiyorlar zaten.
Bizde işte anladığımız kadarıyla karıştırıyoruz site konularını, yorum yapmaya çalışıyoruz işte.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Estağfurullah sizin ve diğer üyelerimizin bilgileri ve yeterlilikleri olmasa emin olun bu forumu tercih etmezdim. İş yoğunluğu konusunda haklı olmanız çok muhtemel ben de öyle düşünmüştüm. Benim işlerim bir haftalığına hafifledi ben de bu arayı forumda değerlendirmek istedim fakat diğer forumdaşların yoğun çalışma zamanlarına denk geldik galiba...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Kimse olmasa bile muratamam'ın yönlendirmeleri yeter sana, takip etmekte yarar var...

Yukarı Alt